رفتن به محتوای اصلی

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۳۹۷

حسین توکلی مشاور عالی سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۳۹۷ خبر داد. مهلت انتخاب رشته کنکور ۱۳۹۷ تا روز دوشنبه تمدید شد.

تمدید مهلت انتخاب رشته

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور ۱۳۹۷ تا دوشنبه ۲۲ مرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در ادامه افزود: انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۱۳۹۷  برای داوطلبان مجاز از بعدازظهر ۱۵ مرداد ماه آغاز شده است و تا روز شنبه ۲۰ مرداد ماه تعداد ۳۱۲ هزار و ۵۵۷ نفر انتخاب رشته کرده‌اند.

وی اظهار داشت: دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش و هم چنین به صورت چاپی منتشر شده است و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانستند تا شنبه ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند حداقل ۱۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه یا گروه‌های آزمایشی مجاز انتخاب کنند.

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۳۹۷

توکلی گفت: به منظور ارائه تسهیلات بیشتر به داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نکرده‌اند، مهلت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۲ مرداد ماه تمدید شد. این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد‌شد.

وی در انتها یادآور شد: همچنین اصلاحیه دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز از عصر امروز ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته باید به دفترچه‌ها، راهنمای علمی و چاپی انتخاب رشته و اصلاحات اعلام شده توجه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا