رفتن به محتوای اصلی

پذیرش دانشجو در پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران

زهرا امام جمعه رئیس پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران از پذیرش دانشجو در پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران خبر داد. رئیس این دانشگاه از پذیریش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری و راه‌اندازی رشته‌های جدید در این مرکز دانشگاهی خبر داد.

پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران

به نقل از پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران، زهرا امام جمعه در ادامه گفت: این واحد در رشته های هنر، علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی، فنی مهندسی و علوم اجتماعی و رفتاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت است و در حال حاضر حدود ۲۰۰ دانشجوی فعال در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستند.

پذیرش دانشجو در پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران

امام جمعه درباره شرایط پذیرش در این پردیس گفت: براساس مجوز معاونت آموزشی وزارت علوم برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸ در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در بعضی از رشته‌ ها، از طریق بررسی سوابق آموزشی – پژوهشی و مصاحبه دانشجو می‌ پذیرد.

رئیس پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تهران در پایان یادآوری کرد: کلاس های دانشجویان این پردیس از مهر‌ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

این دانشگاه پذیریش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری را در سال تحصیلی جاری برعهده دارد. و راه‌ اندازی رشته‌های جدید در این مرکز دانشگاهی در دستور کار قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا