رفتن به محتوای اصلی
موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران (واحد انتشارت مجتمع فنی تهران) با همکاری اساتید و متخصصان مجرب و زبردست و برخورداری از سرمایه‌های انسانی کارآزموده کانونی را به وجود آورده که ماحصل آن تالیف و ترجمه هزاران عنوان از کتاب‌هایی‌ است که می‌تواند نیازهای مختلف علمی کشور از سطح کودک و نوجوان تا دانش‌آموزان و دانشجویان را مرتفع سازد.

به عنوان نمونه می‌توان به معرفی کتب مختلف از این انتشارات به عنوان منابع درسی دانشگاه‌ها و بررسی کتاب‌های رایانه‌کار در کمیسیون تخصصی دفتر برنامه‌ریزی و تالیف آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و به خصوص چاپ کتاب‌های(علمی و فرهنگی)، گروه کامپیوتر، فنی و مهندسی، نرم افزار‌های کاربردی، حسابداری و مدیریت، علوم‌پایه و… نام برد.

مهم‌ترین عناوین کتاب‌های این مرکز عبارتند از:

کامپیوتر و انفورماتیک- گرافیک، مالتی مدیا، مدل‌سازی و سه بعدی، کاردانش و فنی حرفه ای، مهندسی و نرم افزارهای کاربردی، حسابداری، مدیریت و زبان، کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف تحصیلی(پزشکی، فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم دامی)

 

خدمات ویژه اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان:

اعضای سازمان می‌توانند با ارائه کارت بین‌المللی خود در مراکز فروش انتشارت مجتمع فنی تهران از تخفیف ۱۵ درصدی برای کلیه کتاب‌های چاپ شده در این انتشارات بهره‌مند شوند.

 

نشانی: میدان انقلاب، خیابان کارگرجنوبی، نرسیده به چهارراه لبافی‌نژاد، روبروی پاساژ مهستان، شماره ۱۲۵۱، ساختمان دیباگران تهران

شماره تماس دفتر فروش: ۶۶۴۱۰۰۴۶-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا