رفتن به محتوای اصلی

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران

موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران (واحد انتشارت مجتمع فنی تهران) با همکاری اساتید و متخصصان مجرب و زبردست و برخورداری از سرمایه‌های انسانی کارآزموده کانونی را به وجود آورده که ماحصل آن تالیف و ترجمه هزاران عنوان از کتاب‌هایی‌ است که می‌تواند نیازهای مختلف علمی کشور از سطح کودک و نوجوان تا دانش‌آموزان و دانشجویان را مرتفع سازد.

به عنوان نمونه می‌توان به معرفی کتب مختلف از این انتشارات به عنوان منابع درسی دانشگاه‌ها و بررسی کتاب‌های رایانه‌کار در کمیسیون تخصصی دفتر برنامه‌ریزی و تالیف آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و به خصوص چاپ کتاب‌های(علمی و فرهنگی)، گروه کامپیوتر، فنی و مهندسی، نرم افزار‌های کاربردی، حسابداری و مدیریت، علوم‌پایه و… نام برد.

مهم‌ترین عناوین کتاب‌های این مرکز عبارتند از:

کامپیوتر و انفورماتیک- گرافیک، مالتی مدیا، مدل‌سازی و سه بعدی، کاردانش و فنی حرفه ای، مهندسی و نرم افزارهای کاربردی، حسابداری، مدیریت و زبان، کتاب‌های کنکوری مقاطع مختلف تحصیلی(پزشکی، فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم دامی)

 

خدمات ویژه اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان:

اعضای سازمان می‌توانند با ارائه کارت بین‌المللی خود در مراکز فروش انتشارت مجتمع فنی تهران از تخفیف ۱۵ درصدی برای کلیه کتاب‌های چاپ شده در این انتشارات بهره‌مند شوند.

 

نشانی: میدان انقلاب، خیابان کارگرجنوبی، نرسیده به چهارراه لبافی‌نژاد، روبروی پاساژ مهستان، شماره ۱۲۵۱، ساختمان دیباگران تهران

شماره تماس دفتر فروش: ۶۶۴۱۰۰۴۶-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا