رفتن به محتوای اصلی
کارگاه آموزشی مقاله نویسی علمی

کارگاه آموزشی مقاله نویسی علمی

سازمان بین المللی دانشگاهیان با همکاری کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مقاله نویسی علمی می کند. این دوره با هدف توانمندسازی علمی اعضای سازمان و دانشجویان علاقه مند تشکیل می گردد.

نخستین دوره کارگاه آموزشی مقاله نویسی علمی ، روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران و باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد. در این دوره ۱۳۰ نفر از دانشجویان حضور داشتند.

سازمان در تلاش است تا با همکاری نهادهای مرجع علمی کشور همچون کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، نسبت به برگزاری این دوره ها به صورت سالانه اقدام نماید.

سرفصل های این کارگاه عبارتند از:

انتخاب عنوان مقاله، نگارش مقدمه، جمع آوری پیشینه، روش تحقیق، یافته ها، نتیجه گیری، چیکده، منبع نویسی، ساختار مقاله، ویرایش مقاله و انتشار آن.

بخشی از این دوره به صورت کارگاهی برگزار می گردد و طی آن، شرکت کنندگان نسبت به انتخاب عنوان مقاله، کلیدواژگان و روش تحقیق اقدام می کنند.

خدمات ویژه برای اعضای سازمان

هزینه شرکت در این کارگاه به صورت آزاد ۹۰ هزار تومان است.

اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان با استفاده از تسهیلات ۸۰ هزار تومانی، صرفاً مبلغ ۱۰ هزار تومان را جهت حضور در این کارگاه پرداخت می کنند.

 

تصویر گواهی نامه کارگاه مقاله نویسی:

گواهی نامه کارگاه مقاله نویسی

 

برای این نوشته 2 نظر ثبت شده است
  1. با عرض سلام اگر خاطره برگزارکنندگان باشد جلسه دوم این کارگاه در روزی برگزار شد که زلزله آمد و خیلی از ثبت نام کنندگان در این کارگاه نتوانستند در این جلسه حضور یابند. لطفا ویس ضبط شده جلسه دوم را قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا