رفتن به محتوای اصلی
انتشارات جامعه نگر

انتشارات جامعه نگر

۲۵ درصد تخفیف در خرید کلیه کتاب های موجود

نشانی: تهران، روبروی در اصلی دانشگاه تهران، خیابان فخر رازی، خیابان وحید نظری، شماره‌ی ۸۴، طبقه‌ی همکف

تلفن: ۶۶۹۷۵۸۶۲-۳ – ۰۲۱

پایگاه اینترنتی: http://www.jameenegar.com

در بسیاری از کشورهای پیشرفته علوم پزشکی به صورت جامعه نگر است، بدین معنا که در این شیوه سعی می شود تا حد امکان از بیماری ها پیشگیری شود و اگر فردی بیمار شد تا حدامکان بستری نشود و در جامعه درمان شود و اگر بستری شد در اسرع وقت مرخص شود و دوران بازتوانی تا حد امکان سریع و بهتر انجام شود. در زمینه های مختلف پزشکی، پرستاری، مامایی و دندانپزشکی و سایر حرفه های پزشکی پیشرفت ها و پژوهش ها با دید جامعه نگر انجام می شود. نشر جامعه نگر نیز با این تفکر شکل گرفت تا کمکی باشد در راه ترویج و پیشبرد این علم نوین پزشکی.
نشر جامعه نگر با مدیرمسوولی مرتضی زینعلی از سال ۱۳۸۱ با هدف توسعه در نشر و پخش کتاب های علوم پزشکی اغاز به کار کرده است. حاصل چندین سال فعالیت این موسسه انتشار صدها عنوان کتاب ترجمه و تالیف در زمینه های مختلف علوم پزشکی است که بسیاری از این موارد به عنوان کتاب های درسی در دانشگاه های مختلف تدریس می شوند. تجهیز بسیاری از کتابخانه های علوم پزشکی سراسر کشور، برگزاری نمایشگاه های دانشگاهی، استانی و بین المللی، توسعه و حمایت از نمایندگی ها در سراسر ایران از جمله مهمترین فعالیت های ما جهت خدمت رسانی به جامعه علوم پزشکی بوده است.
در انتشار کتاب ها نهایت تلاش ما این است که نیاز دانشجویان و سرفصل های دروس مدنظر قرار گیرد و برای تالیف و ترجمه از استادان معتبر و باتجربه استفاده  کنیم، در عین حال وجود نخبگان جوان را نیز نمی توان نایده گرفت و طی سالیان اخیر از وجود انها نیز بهره جسته ایم.

با شروع فعالیت در دنیای مجازی تلاش خواهیم کرد با هم و درکنار هم بودن را بیشتر تجربه کنیم و رابط خوبی برای انتقال تجربیات شما عزیزان باشیم. از پیشنهادات و انتقادات شما بیشتر و بهتر استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا