رفتن به محتوای اصلی
سنجش امیرکبیر

سنجش امیرکبیر

در حال حاضر “سنجش امیرکبیر” یکی از با تجربه‌ترین و بهترین گزینه‌های انتخاب در جهت موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه‌های کشور می‌باشد.

دوره های مکاتبه ای کنکور کارشناسی ارشد به صورت گسترده نخستین بار  در سال ۷۸ و توسط فارغ التحصیلان دانشگاهای صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف راه اندازی شد. مؤسسان «سنجش امیر کبیر» در سال ۷۸، فعالیت‌های خود را در زمینه برنامه‌ریزی، مشاوره و پشتیبانی رشته‌های فنی و مهندسی آغاز کردند. سنجش امیرکبیر با توجه به این تجربه مفید، در جهت سالم سازی و گسترش عدالت آموزشی آغاز به کار کرد. این مؤسسه با ایده نوین آموزشی و برنامه ریزی از طریق کنکور مکاتبه‌ای همراه با پشتیبانی و مشاوره ساماندهی گردید.

هدف این مؤسسه عمومیت بخشیدن به مقوله آموزش در سراسر ایران و با کمترین بودجه  است. اینک داوطلبان در دوردست ترین شهرستان‌های ایران می‌توانند از خدمات سنجش امیرکبیر همانند داوطلبان پایتخت برخوردار شوند. بنابراین داوطلبان سنجش امیرکبیر در طول یک سال گام به گام با روش‌های برنامه ریزی شده جلو می‌آیند و منابع را با این برنامه مطالعه می‌کنند.

 

ارائه ۳۰ درصد تخفیف به تمام اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان

آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه – بلوار فردوس شرق – خیابان ولیعصر (مترو) – خیابان سایه شرقی – پلاک ۲۳ – ساختمان “سنجش امیر کبیر”

پایگاه اینترنتی: https://www.sanjeshetakmili.com

تلفن : 02144031690

 

یک نظر برای این نوشته موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا