رفتن به محتوای اصلی
تخفیف سینما مرکزی در مرکز تهران

تخفیف سینما مرکزی در مرکز تهران

شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید اوقات فراغتتون رو با دیدن فیلم در سینما بگذرانید اما ندانید کدام سینما و چرا؟!

ما به شما سینما مرکزی را پیشنهاد می‌دهیم! چون هم دسترسی به آن با مترو و هم بی‌آرتی بسیار آسان است. از همه مهم‌تر اینکه همیشه ۵ فیلم در ۵ سالن مجزای سینما در حال اکران است!! این یعنی شما می‌توانید از بین ۵ فیلم، فیلم مورد نظرتان را انتخاب و تماشا کنید. مجبور نیستید دیدن هر فیلمی را بپذیرید و یا ساعت‌ها منتظر بمانید تا سانس فبلم مورد نظرتان فرا برسد.

«سینما مرکزی» در سال ۱۳۴۲ و با پنج سالن مجزا و با ظرفیت ۱۴۳۴ نفر تماشاگر، افتتاح گردید. این سینما وابسته به بنیاد خیریه کامرانی بوده و تمام درآمدهای حاصل از هر ۵ سالن به نفع خیریه سالمندان و معلولین قدس صرف می شود. این سینما دارای درجه کیفی «ممتاز» در بین سینماهای کشور است.

ارائه ۵۰ درصد تخفیف در هر بار خرید بلیط با ارائه کارت (به جز روزهای سه شنبه)

اعضای محترم سازمان بین المللی دانشگاهیان می توانند با ارائه کارت خود در هنگام خرید بلیت از گیشه سینما، ۵۰% تخفیف ویژه دریافت نمایند.

نشانی: ضلع جنوب غربی میدان انقلاب، ایتدای خیابان آزادی، سینما مرکزی

شماره تماس: ۶۶۹۲۸۶۸۶

یک نظر برای این نوشته موجود است
  1. […] سینما مرکزی انقلاب ۵تا سالن داره! یعنی ۵ تا فیلم در یه زمان اکران میشه پس حتما سر دیدن یکیش با هم به توافق میرسیم. تازه ۵۰درصد هم تخفیف داره برای من. ی روزم بعد انتخاب واحد با همکلاسیام میرم برای خرید کتاب. انتشارات تیمورزاده با ۲۵ درصد تخفیف کتب پزشکی رو بهم میده و انتشارات فنی تهران هم کتاب های فنی مهندسی رو با ۱۵درصد تخفیف بهم میده سایر کتب دانشگاهی رو هم از آسان کتاب میتونم بگیرم که ۱۰درصد تخفیف داره. هرچیم که پیدا نکردیم از آدینه بوک و دیحی‌کالا اینترنتی می‌گیرم که برام تخفیف خاص دارن. بعدشم از چیلی وری غذا سفارش میدیم. با کد ۲۵درصد که حداقل ۴مرتبه میتونم برا خودمو دوستام غذا سفارش بدم . شاید وقت کردیم و یدورم با همکلاسیام باز رفتیم سینما. اینجوری من ۳روز رفتم بیرون با دوستام اما انگار ی روز رفتم بیرون 😁😁😁 […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا