رفتن به محتوای اصلی
Language Drops برای یادگیری زبان‌ها

Language Drops برای یادگیری زبان‌ها

Language Drops برای یادگیری زبان‌ها به روشی سرگرم کننده، سریع و موثر است! این برنامه، برنده جایزه است که گیم‌پلی متنوع و جذاب را با تصاویر بصری خیره‌کننده ترکیب می‌کند و تجربه‌ای یکپارچه و گیمی شده را برای دانشجویان فراهم می‌نماید که زبان، فرهنگ و آموزش را ادغام می‌سازد.

ویژگی‌های Language Drops

در سطح جهانی به بیش از ۴۷ زبان موجود است. این برنامه، راه جدید و سرگرم کننده برای یادگیری زبان است. با ترکیب بازی‌های کلمه‌ای با طراحی زیبا با تداعی‌های یادگاری، طرفدارانی ایجاد کرد و به سریع‌ترین برنامه یادگیری زبان در جهان تبدیل شد.

بازی‌های کوتاه و جذاب، یادگیری زبان را به بخشی سرگرم‌کننده از برنامه روزانه‌تان تبدیل می‌کند، نه یک کار طاقت فرسا. یادگیری یک یا چند زبان از ۴۵+ زبان Drops آسان است. این برنامه با طراحی زیبا با سال‌ها تحقیق در مورد چگونگی کمک به یادگیری موثرتر و آسان یک زبان ساخته شده است. برای کسانی که علاقه‌مند به یادگیری نوشتن زبان‌های مبتنی بر کاراکتر یا زبان‌هایی با سیستم نوشتاری متفاوت هستند،

تخفیف برای اعضای سازمان ISIC

تا ۶۵٪ تخفیف برای اشتراک سالانه Drops Premium

Drops Language Learning با ISIC همکاری کرده است تا برای برنامه زبان برنده جایزه خود که بیش از ۴۷ گزینه زبان را ارائه می‌دهد، تخفیف ویژه اشتراک Premium ارائه دهد.

برای تأیید واجد شرایط بودن و استفاده از پیشنهاد، لطفاً روی دکمه «Get voucher» در صفحه مخصوص کلیک کنید. پس از دریافت کد تخفیف، به صفحه فرود منتقل می‌شوید تا تخفیف خود را بگیرید.

لطفاً توجه داشته باشید، تخفیف ISIC را نمی‌توان با سایر تبلیغات Drops موجود ترکیب کرد.

برنامه را دانلود کنید و ماجراجویی یادگیری خود را با Drops و ISIC آغاز کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا