رفتن به محتوای اصلی
کارت بین‌المللی هیات علمی

کارت بین‌المللی اعضای هیات علمی به عنوان تنها کارت شناسایی آکادمیک در سطح جهان شناخته می‌شود. با استفاده از این کارت، می‌توانید در ایران و بیش از ۱۳۰ کشور دنیا خدمات دریافت کنید.

تسهیلات بین‌المللی

دریافت کارت شناسایی دانشجویی بین‌المللی

کارت بین المللی اعضای هیات علمی

با عضویت در سازمان، این کارت شناسایی برای شما صادر خواهد شد.

تنها کارت هویت هیات علمی شناخته‌شده در سطح جهان
مورد حمایت سازمان یونسکو
استفاده از خدمات و تسهیلات در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا
مدرک مثبت جهت دریافت ویزای علمی

42 هزار تخفیف مسافرت در ۱۳۰ کشور دنیا

گردشگری دانشجویی

دریافت بیش از ۴۲ هزار تخفیف در مسافرت‌های علمی و تفریحی شما
به ۱۳۰ کشور دنیا

تخفیف تا ۱۰۰% بازدید از موزه‌های سراسر دنیا
تخفیف بلیت پروازهای ترکیش، امارات و قطرایرویز
تخفیف اقامت در سراسر دنیا از سایت‌های Hotels.com و Booking.com

تجربیات اعضای سازمان

پرویز علیزاده ؛ دانشگاه یزد

پرویز علیزاده

«نگارش و انتشار مقاله در ژورنال‌های برتر جهان» بهترین فایل‌های موجود در حال حاضر برای یادگیری نحوه نگارش و انتشار مقاله در ژورنال‌های برتر جهان استفاده از فایل‌های رایگان سازمان است که نهایتاً برای خود شخص من منجر به انتشار مقاله در مجله کتنا با امتیاز ۴٫۸ شد.

محبوبه نوری زاده ؛ دانشگاه تربیت مدرس

محبوبه نوری زاد

من بیشتر ار خدمات خارجی کارت در کشورهای یونان، فنلاند و آلمان استفاده کردم. بلیط اتوبوس و قطار نیم بها بود. ورودی موزه هم ارزانتر بود. همچنین برای خرید بیمه مسافرتی که برای ویزای شنگن لازم است، از بیمیتو تخفیف گرفتم.

رضا مردپور ؛ دانشگاه جامع علمی کاربردی

رضا مردپور

واقعا استفاده از این کارت برای من بسیار عالی بود با کارتی که داشتم در همایشی در ایتالیا بدون هزینه شرکت کردم اما اگر بدون کارت بود حدود ۸۰۰ دلار هزینه داشت.

غلامرضا تیزفهم فرد؛ دانشگاه آزاد اسلامی

غلامرضا تیزفهم فرد

سامانه دانشگاهیان هم برای دانشجویان و هم برای اعضای هیات علمی بسیار مفید است. تمام بخش‌های آن از جمله خدمات؛ فایل های آموزشی؛ دانشنامه؛ سامانه یادگیری و … مفید و ارزنده است. از تخفیفات بهره مند شده‌ام.

عمار پهلوان یلی ؛ دانشگاه آزاد اسلامی

عمار پهلوان یلی

در سفر به اروپا از تخفیفات این کارت استفاده کردم، به عنوان مثال هزینه قطار سریع السیر استکهلم(سوئد) به اسلو(نروژ) ۲۰درصد تخفیف داشت یا در بازدید از موزه‌ها و خرید بلیط قطارهای شهری هم تخفیف داشت. همینطور برای بیمه بدنه خودرو از سایت ازکی و خرید بلیط از هواپیما تخفیف استفاده کردم.

فریبا فتحی ؛ دانشگاه آزاد اسلامی

فریبا فتحی

به دلیل تنوع رشته‌های اعضای سازمان، در بخش نظرسنجی سوالات متفاوتی مطرح میشوند که در اکثر مواقع بسیار جالب و مفید هستند. شرکت در نظرسنجی امتیازات زیادی برای من داشته چرا که باعث می‌شود هر بار با کلیدواژه هایی در ارتباط با موضوعات مطرح شده آشنا شوم و حتی برای آشنایی بیشتر من رو به سمت مطالعه در ارتباط با موضوعی که حتی قبلا هیچ آشنایی با انها نداشته ام هدایت میکنند.

امیرحسین حسینی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

امیرحسین حسینی

من برای گرفتن ویزای شینگن تونستم به جای نامه اشتغال به تحصیل که ارائه نمی‌شد، از این کارت استفاده کنم. همچنین چند بار داخل هتل‌ها تونستم اینترنت نامحدود بگیرم. خیلی از نرم‌افزارهای پولی که برای کار برنامه‌نویسی می‌خواستم رو تونستم رایگان دریافت کنم. واقعا عالیه.

علیرضا رخساری ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

علیرضا رخساری

من حدود ۲ سال است که با این سازمان آشنا شدم به واقعیت می‌توانم بگویم که مفیدترین و سودمندترین سازمان و نهاد در بین تمام دانشگاه‌ها است و با توجه به کلاس‌های گسترده در زمینه‌های علمی و پژوهشی که با وجود اساتید مجرب و بسیار باسواد که برگزار می‌کنند، نیاز به عضویت در نهاد دانشگاهی نخواهید داشت.

برای مثال از کلاس‌های تدوین نوشتن طرح شغلی و بیزنسی مانند استارت آپ گرفته تا کارگاه‌های افزایش مهارت‌های فردی و ایجاد رابطه بهتر در اجتماع و محیط کار برای علاقه‌مندان با کمتر از نصف قیمت آزاد برگزار می‌کنند.

شهرام سعیدی

شهرام سعیدی
توضیح مختصر درباره ایمیج

به کمک کارت بین‌المللی اعضای هیئت علمی دانشگاهیان و نرم افزار مربوطه گوشی هوشمند، امکان دریافت بلیط بدون صف انتظار اماکنی در پاریس مانند کلیسای نتردام و موزه لوور فراهم شد که صرفه جویی زیادی در زمان بود. همچنین تصویر دیجیتالی کارت در نرم افزار مربوطه، در هنگام ارایه در اماکن محلی، تقریبا حکم گذرنامه یا کارت شناسایی را داشت و کارراه انداز بود.

سازمان در رسانه‌ها

برگشت به بالا