رفتن به محتوای اصلی
آموزشگاه موسیقی سیوار

آموزشگاه موسیقی سیوار

نوبت انتخاب‌ساز و سبک موسیقی مورد علاقه‌مان است

وقت آن رسیده که ساز مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. آموزشگاه موسیقی سیوار در تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و عالی در عرصه‌ی موسیقی و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جز یکی از برترین مراکز تخصصی آموزش آواز پاپ ، آموزش آواز سنتی ، آموزش سنتور  ، آموزش تار ، آموزش سه تار ،آموزش نی ، آموزش دف ، آموزش تمبک ، آموزش گیتار،آموزش گیتارپاپ ،آموزش گیتارکلاسیک،آموزش گیتارفلامنکو،آموزش پیانو،آموزش کیبورد،آموزش ویلن،آموزش ویلن کلاسیک ،آموزش موسیقی کودک ،آموزش سلفژ، آموزش صداسازی ،آموزش صداسازی سنتی ،آموزش تنبورو … می باشد.
آموزشگاه موسیقی سیوار با توجه به علاقه شما اعضای گرامی سازمان، آموزش موسیقی و شناخت ساز را در کنار کادری فرهیخته و مجرب فراهم کرده است.

همان طور که دیدن گل‌های رنگارنگ ، آسمان آبی و دریای بیکران چشم‌های همگان رامی‌نوازد. گوش سپردن به موسیقی‌های زیبا نیز نه تنها گوش‌نواز که دل‌نواز و روح نواز است.
اگر به دنبال لحظات آرام و لذت بخش هستید؛ اگر می‌خواهید در این هرج و مرج‌های زندگی، میان این همه مشغله‌های خسته کننده، آرامش و شادی را به زندگی‌تان بازگردانید. آموختن و نواختن در آموزشگاه موسیقی سیوار در رسیدن به این هدف همراه شما اعضای گرامی می‌باشد.

امتیازات آموزشگاه موسیقی سیوار برای اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان:

اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان می‌‌توانند با ارائه کارت عضویت سازمان از تخفیف ۱۵ درصدی بهره‌مند شوند.

به نشانی: تجریش، میدان قدس، خیابان دربند، خیابان احمدی زمانی، خیابان قریب، شماره ۵۲

تلفن : ۰۲۱۲۲۷۱۰۷۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا