لوگو باشگاه دانشگاهیان
خدمات باشگاه دانشگاهیان

پلتفرمی برای رسیدن به

بهترین موقعیت شغلی

ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

مهارت های شغلی
متفاوت از دیگران

تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰
از ۳ میلیون تومان تخفیف ویژه
برخوردار شوید

مهلت استفاده از یارانه عضویت:

با عضویت در باشگاه
از تمامی مزایای زیر برخوردار شوید:

دوره‌های آموزشی فناوری اطلاعات
حرفه‌ای‌ترین آموزش زبان انگلیسی
ویدئو معرفی Hi English
دوره‌های آموزشی مهارت‌های شغلی
مشاوره توسط منتورهای کسب و کار
تسهیلات شغلی

آنچه اعضا گفته‌اند:

سید علیرضا آشفته
سید علیرضا آشفته

ثبت شرکت یکی از خدمات بی نقص سازمان بود. به‌سرعت انجام شد. ثبت شرکت خدمتی عالی از سازمان برای کارآفرینی و اشتغالزایی نخبگان کشور است. واقعا قابل تحسین بود این خدمت سازمان. امیدوارم خدمات اینچنینی افزوده شود.

سید جواد برهانی

سال اول ارشد با خدمات این سازمان آشنا شدم. اولش فکر نمی‌کردم که این قدر این سازمان تونسته باشه خوب کار کرده باشه. توی دانشگاه ما کمتر کسی هست که در مورد این سایت و خدماتش چیزی ندونه. من به همه دانشگاهی‌ها این سیستم رو پیشنهاد می‌کنم.

علی صدری

خدمات مرتبط با ثبت شرکت دانشجویی خیلی خوب و فوق‌العاده بود، تا قبل از این برای ثبت شرکت خیلی سردرگم و گیج بودم ولی سازمان دانشگاهیان خیلی سریع این کار رو برای من انجام داد و من خیلی راحت شرکت ثبت کردم.

شادی جلیلوند

درحال گذراندن دوره آموزشی پاورپوینت هستم؛ دوره‌ای که در زندگی آکادمیک نیاز شدیدی به آن حس می‌شود و هر دانشجویی باید بتواند اسلاید حرفه‌ای خود را بسازد. دوره بسیار جامع می‌باشد و استاد با صبر و حوصله به تشریح و توضیح تمامی مطالب پرداخته. ممنونم از سامانه آموزش.

حسین سیدزاده

به نظر من دوره‌ی راه‌اندازی کسب‌وکار یکی از بهترین دوره‌های برگزار شده توسط سامانه است. مفاهیم بسیار مهمی از جمله نگارش طرح کسب‌وکار و مباحث مالی در این کارگاه مطرح شد و کارهای گروهی بسیاری نیز انجام گرفت که تجربه بسیار خوبی برای من بود. پیشنهاد می‌کنم افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار در صورت تکرار در این کارگاه شرکت کنند.

امیرعباس علینقی اشتیانی

از طریق جستجو در اینترنت با سامانه آشنا شدم به نظرم خدمات مخصوصا در زمینه آموزش و همچنین خدمات در زمیته رزومه و ... بسیار کاربردی هست امکان ارتباط با افراد هم رشته هم وجود داره که خیلی خوبه

احمد خادم باشی

یکی از جالب ترین و کاربردی ترین خدمات سازمان دوره های آموزشی هست که توسط اساتید مطرح تدریس میشه و با هزینه های مناسب و تخفیف های خوب میشه در اون شرکت کرد. دوره های کاربردی زیادی وجود داره که در زمینه های مختلف توسط سازمان برگزار میشه و فرصت های خوبی رو ایجاد میکنه.

سید علیرضا آشفتهسید جواد برهانیعلی صدریشادی جلیلوندحسین سیدزادهامیرعباس علینقی اشتیانیاحمد خادم باشی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باشگاه
روی کتابچه زیر کلیک کنید:

کتابچه باشگاه دانشگاهیان

هزینه عضویت باشگاه دانشگاهیان

فرصت باقیمانده:

حامیان باشگاه دانشگاهیان