رفتن به محتوای اصلی
آموزش زبان انگلیسی حرفه‌ای

آموزش زبان انگلیسی حرفه‌ای

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری موثر آن، یکی از دغدغه‌های تمامی دانشجویان است.
به منظور توانمندسازی مشتاقان یادگیری زبان، سازمان دانشگاهیان نسبت به دسترسی اعضای خود به پلتفرم آموزشی Hi English اقدام کرده است.

آموزش زبان انگلیسی در سامانه Hi English

سامانه Hi English بر اساس استانداردهای روز آموزش زبان دنیا، نسبت به ارائه محتوای آموزشی تعاملی در قالب ۱۶ ترم اقدام کرده است.

هر ترم، شامل ویدئوهای آموزشی، تمرین‌های تعاملی، ویدئوهای تعاملی و تمرین‌های گفتاری و تمرین پایانی هر درس است.

۱۶ ترم، از مقدماتی تا پیشرفته

این دوره جامع شامل ۱۶ ترم و در ۵ سطح است:

ترم اول: A1 – Beginner

ترم A1، نخستین ترم این دوره آموزشی و به عنوان یک ترم پایه شناخته ‌می‌شود. این ترم، شامل ۶ بخش و ۲۴ درس است. محتوای این ترم در قالب زیر ارائه شده است:
• ۴۵ ویدئوی آموزشی تعاملی
• ۶۰ تمرین مرتبط با درس‌ها
• ۵۵ تمرین چند گزینه‌ای
• ۱۶ بخش آموزش گرامر
• ۳۵ تمرین تعاملی گفتاری
• ۲۴ آزمون مربوط به پایان هر درس

ترم دوم: A2 – Beginner

ترم A2 شامل ۶ بخش، ۲۴ درس و ۱۲۶ تمرین است.

Unit 1 با «صحبت کردن در مورد برنامه‌ها» آغاز می‌شود. پس از آن، در درس دوم «توصیف آخر هفته خود» را تمرین خواهید کرد. درس سوم، از نظر فلسفی قدری سنگین است! عنوان این درس، «فکر کردن و گفتگو» است! درس چهارم نیز، به یک تجربه خوشاید می‌پردازد و آن، «صحبت از تولدها» است.
در ابتدای Unit 2 با پرکاربردترین موضوع گفتگوهای روزمره (به خصوص با افراد غریبه) مواجه خواهید شد! «صحبت درباره آب و هوا» موضوع اولین درس این بخش است. در امتداد همین موضوع، در درس دوم «توصیف فصل مورد علاقه خود» را خواهید داشت. درس سوم، در یک سال اخیر کاربرد چندانی برای شما ندارد، اما به هر حال این محدودیت‌ها تمام خواهد شد! عنوان این درس، «انتخاب مقصد تعطیلات» است. درس پایانی این بخش هم با عنوان «پیشنهاد انجام یک فعالیت» است.
Unit 3 با «صحبت درباره ورزش و فعالیت‌هایی که دوست دارید» آغاز می‌شود. همراستای همین موضوع و با تغییر مخاطب، عنوان درس دوم «پرسش از دیگران درباره ورزش‌هایی که دوست دارند» قرار گرفته است. درس سوم، «صحبت درباره فعالیت‌های آخر هفته خودتان» است که قطعاً برای‌تان موضوع جذابی خواهد بود. آخرین درس، با توجه به فضا و فرهنگ هر کشور تدوین شده است، با عنوان «صحبت کردن در مورد فعالیت‌های کشور شما».
Unit 4 با مهمترین موضوع ممکن آغاز شده است:«صحبت درباره سلامتی». درس دوم، شما را قدری به چالش می‌کشد:«نوشتن در مورد حفظ سلامت». درس سوم، نشان می‌دهد در پایبندی به دو درس اول موفقیت کامل نداشته‌اید و به همین خاطر، «مراجعه به یک دکتر» را به شما یاد خواهد داد. درس چهارم هم، «تماس هنگام بیماری با محل کار» است.
Unit 5 با درس «تصمیم گیری برای تعطیلات آخر هفته» آغاز می‌شود. در همین راستا، «گشت و گذار در شهر» عنوان درس دوم این بخش است. در درس سوم، مفهوم «توصیف محله» را فرا خواهید گرفت و درس چهارم، «دریافت مسیرهای مربوط به یک مقصد» است.در Unit 6 با موضوعاتی که مربوط به «خانه» می‌شوند آشنا خواهید شد. نخستین درس، «صحبت درباره خانه خود» است. درس دوم که موضوعی کاربردی در همین فضاست، «پیدا کردن یک خانه جدید» است. درس سوم در امتداد درس دوم و با عنوان «اجاره یک خانه» است. در نهایت، در درس چهارم می‌توانید نسبت به «توصیف خانه خود» اقدام کنید.

ترم 2 آموزش زبان

 

ترم سوم: A3 – Beginner

ترم A3 آخرین ترم از سطح پایه به حساب می‌آید. این ترم نیز شامل ۶ بخش، ۲۴ درس و بیش از ۱۰۰ تمرین است.
در Unit 1 برای آنکه انگیزه کافی برای پیش رفتن داشته باشید، ابتدا «در مورد سرگرمی‌ها و علایق خود صحبت کنید»! پس از آن هم برای اینکه دایره معلومات شما در این باره افزایش یابد، «از دیگران درباره علایق‌شان سوال کنید». درس سوم، با عنوان «در مورد یکی از علایق خود صحبت کنید» شما را توانمند می‌سازد که به صورت تخصصی، یک علاقه را مورد بررسی قرار دهید. درس چهارم هم به مبحث «برنامه‌ریزی برای یک ملاقات کاری» پرداخته است.

Unit 2 را با موضوع «توصیف محل زندگی خود برای دیگران» آغاز می‌کنیم. پس از آن، یک موضوع مهم و کاربردی مورد تمرین قرار می‌گیرد:«آدرس دهی». درس سوم، با عنوان «درخواست راهنمایی برای کسب و کار» شما را وارد فضای کارآفرینی می‌کند. درس چهارم نیز در امتداد درس دوم، به بیان «توصیف یک موقعیت در شهر» پرداخته است.

موضوع Unit 3 هتل است. درس اول این بخش، با عنوان «پیشنهاد هتل» آغازکننده این بخش قرار داده شده است. در امتداد همین عنوان، درس بعد «رزرو هتل» و درس سوم «ورود به هتل» است. حدس زدن درباره عنوان درس چهارم نیز سخت نیست! سفر شما به پایان رسیده و «خروج از هتل» را تمرین خواهید کرد.

ترم سوم آموزش زبان انگلیسی

ترم چهارم: B1 – Elementary

ترم پنجم: B2 – Elementary

ترم ششم: B3 -Elementary

ترم هفتم: C1 -Intermediate

ترم هشتم: C2 -Intermediate

ترم نهم: C3 -Intermediate

ترم دهم: D1 -Upper Intermediate

ترم یازدهم: D2 -Upper Intermediate

ترم دوازدهم: D3 -Upper Intermediate

ترم سیزدهم: E1 -Advanced

ترم چهاردهم: E2 -Advanced

ترم پانزدهم: E3 -Advanced

ترم شانزدهم: F1 -Upper Advanced

ارزش اقتصادی دوره‌های Hi English

هر ترم آموزش زبان سامانه Hi English به مبلغ ۳۰۰ هزارتومان عرضه شده است که:

  • برای تمامی اعضای سازمان: ترم اول به صورت رایگان قابل استفاده است. (به ارزش ۳۰۰ هزار تومان)
  • برای اعضای ویژه سازمان: امکان دسترسی ترم‌های اول تا پنجم به صورت رایگان است. (به ارزش ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان)

شیوه استفاده اعضای سازمان از آموزش زبان انگلیسی

۱ – ورود به سامانه

پس از ورود به سامانه دانشگاهیان به نشانی My.isic.ir، روی گزینه آموزش زبان کلیک کنید:

آموزش زبان انگلیسی دانشگاهیان

۲ – فعال‌سازی و مشاهده دوره

پس از آن، با مراجعه به بخش «دوره‌های آموزشی رایگان» در بالای صفحه، ابتدا نسبت به «فعالسازی دوره» و سپس نسبت به «مشاهده دوره» اقدام نمایید:

فعالسازی دوره زبان انگلیسی

۳ – انتخاب ترم آموزشی در Hi English

با کلیک بر روی مشاهده دوره، وارد سامانه Hi English خواهید شد و می‌توانید از آموزش ترم‌هایی که برای شما فعال شده، برخوردار شوید:

ترم‌های سامانه Hi Enlglish

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا