باشگاه توانمندسازی شغلی دانشجویان

با عضویت در باشگاه اشتغال و کارآفرینی

و استفاده از مزایای آن

بهترین موقعیت‌های کاری را کسب کنید

دوره‌های آموزشی مهارتی
خدمات باشگاه اشتغال و کارآفرینی

آنچه اعضاء گفته‌اند

شادی جلیلوند

شادی جلیلوند ؛ دانشجوی کارشناسی دانشگاه تهران

درحال گذراندن دوره آموزشی پاورپوینت هستم؛ دوره‌ای که در زندگی آکادمیک نیاز شدیدی به آن حس می‌شود و هر دانشجویی باید بتواند اسلاید حرفه‌ای خود را بسازد. دوره بسیار جامع است و استاد با صبر و حوصله به تشریح و توضیح تمامی مطالب پرداخته. ممنونم از سامانه آموزش.

حسین سیدزاده

حسین سیدزاده؛ دانشجوی دکتری دانشگاه گیلان

به نظر من دوره‌ی راه‌اندازی کسب‌وکار یکی از بهترین دوره‌های برگزار شده توسط سامانه است. مفاهیم بسیار مهمی از جمله نگارش طرح کسب‌وکار و مباحث مالی در این کارگاه مطرح شد و کارهای گروهی بسیاری نیز انجام گرفت که تجربه بسیار خوبی برای من بود. پیشنهاد می‌کنم افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار در صورت تکرار در این کارگاه شرکت کنند.

سید علیرضا آشفته

سید علیرضا آشفته؛ دانشجوی دکتری دانشگاه ارومیه

ثبت شرکت یکی از خدمات بی نقص سازمان بود. به‌سرعت انجام شد. ثبت شرکت خدمتی عالی از سازمان برای کارآفرینی و اشتغالزایی نخبگان کشور است. واقعا قابل تحسین بود این خدمت سازمان. امیدوارم خدمات اینچنینی افزوده شود.

سید جواد برهانی

سید جواد برهانی؛ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف

سال اول ارشد با خدمات این سازمان آشنا شدم. اولش فکر نمی‌کردم که این قدر این سازمان تونسته باشه خوب کار کرده باشه. توی دانشگاه ما کمتر کسی هست که در مورد این سایت و خدماتش چیزی ندونه. من به همه دانشگاهی‌ها این سیستم رو پیشنهاد می‌کنم.

علی صدری

علی صدری؛ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران

خدمات مرتبط با ثبت شرکت دانشجویی خیلی خوب و فوق‌العاده بود، تا قبل از این برای ثبت شرکت خیلی سردرگم و گیج بودم ولی سازمان دانشگاهیان خیلی سریع این کار رو برای من انجام داد و من خیلی راحت شرکت ثبت کردم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باشگاه
روی کتابچه زیر کلیک کنید:

کتابچه باشگاه اشتغال و کارآفرینی

مهلت استفاده از تخفیف عضویت:

مجریان باشگاه شغلی دانشجویان