رفتن به محتوای اصلی
دانشگاه شهیدباهنر کرمان
0
تعداد دانشجویان
0
تعداد هیات علمی

اطلاعات تماس دانشگاه کرمان

  • نشانی: کرمان،بزرگراه امام خمینی ،میدان پژوهش دانشگاه شهید باهنر کرمان
  • کد پستی ۷۶۱۶۹۱۳۴۳۹
  • صندوق پستی: ۷۶۱۶۹۱۳۳
  • پایگاه اینترنتی دانشگاه کرمان
  • تلفن: ۳۱۳۲ ۳۰۶۶ ۰۳۴
نشان دانشگاه شهیدباهنر کرمان

دانشگاه شهید باهنر کرمان (SBUK) یک موسسه تحقیقاتی و دانشگاه مهندسی و علوم و از جمله دانشگاه‌های ایران است که هم دوره کارشناسی و هم تحصیلات تکمیلی را ارائه می‌دهد. این دانشگاه که در استان کرمان ایران واقع شده است، در میان ده دانشگاه برتر  ایران قرار دارد که جایگاه بالای آن را در تحقیقات و آموزش نشان می‌دهد. این مرکز آموزش عالی، ۵ میلیون متر مربع مساحت را اشغال کرده و این دانشگاه را به یکی از بزرگترین دانشگاه‌های ایران و منطقه تبدیل کرده است.

این دانشگاه دارای دو پردیس بزرگ در شهر کرمان و چندین پردیس کوچکتر در سراسر استان کرمان است که با ارائه مدرک در بیش از ۱۰۰ تخصص مختلف منجر به صدور مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی تا دکتری می‌شود.

دانشگاه شهید باهنر کرمان، یک موسسه تحقیقاتی و دانشگاه مهندسی و علوم در ایران است که هم دوره کارشناسی و هم تحصیلات تکمیلی را ارائه می‌دهد. این دانشگاه که در استان کرمان ایران واقع شده است، در میان ده دانشگاه برتر و موسسات تحقیقاتی ایران قرار دارد که جایگاه بالای آن در تحقیقات و آموزش را نشان می‌دهد. دانشگاه شهید باهنر کرمان ۵ میلیون متر مربع مساحت را اشغال کرده و این دانشگاه را به یکی از بزرگترین دانشگاه‌های ایران و منطقه تبدیل کرده است.

این دانشگاه دارای دو پردیس بزرگ در شهر کرمان و چندین پردیس کوچکتر است که در سراسر استان کرمان گسترش یافته‌اند و مدارکی را در بیش از ۱۰۰ رشته مختلف ارائه می‌دهند که منجر به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می‌شود. اگرچه اقداماتی از سوی پردیس‌های کوچکتر استان در جهت تبدیل شدن به دانشگاه‌های مستقل صورت گرفته است.

سال تاسیس: ۱۳۵۳

رئیس فعلی: دکتر محمد علی طاهر

معرفی دانشگاه باهنر کرمان
آشنایی با دانشگاه باهنر کرمان
مسجد دانشگاه باهنر کرمان
کتابخانه دانشگاه باهنر کرمان
برگشت به بالا