سوالات

می‌خوای مهارت‌های فردی خودت رو توسعه بدی؟
چرا زبان انگلیسی تو از بقیه بهتر نباشه؟
دوست داری بهترین موقعیت شغلی رو داشته باشی؟

دانشجوی متفکر

اگه جوابت مثبته
پس یه پیشنهاد واست داریم:

زندگی بهتر دانشجویی
توسعه فردی و زندگی عالی

بیش از

0دانشجو

در سراسر کشور عضو این سازمان هستند

آخرین مهلت ثبت‌نام با تخفیف:

استفاده از ۶ ترم آموزش زبان انگلیسی تعاملی (رایگان)

Hi english

حرفه‌ای‌ترین سیستم یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

6 ترم = ۳۶ یونیت = ۱۴۴ درس = ۱۵۰۰ فعالیت
Reading + Writing + Listening + Speaking
محتوای استاندارد بین‌المللی + کاملاً تعاملی

انجام فرایند ثبت شرکت به صورت رایگان

ثبت شرکت دانشجویی
صرفه‌جویی ۲ تا ۳ میلیون تومانی
انجام فرایند ثبت شرکت توسط کارشناسان سازمان
ثبت بیش از ۱۰۰۰ شرکت در سامانه دانشگاهیان

دسترسی به دوره‌های اختصاصی توسعه شخصی

دوره‌های آموزشی سازمان

تسهیلات ویژه اقتصادی

10% تخفیف بیشتر خرید کتاب از فروشگاه آنلاین «آدینه بوک»
تخفیف ویژه در مجموعه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
30% تخفیف پایگاه علمی NoorMags
تخفیف بلیت خطوط هواپیمایی ترکیش ایر، قطر و امارات
تخفیف اقامت در هتل‌های بیش از ۱۳۰ کشور دنیا
تخفیف خدمات علمی و نرم‌افزاری

دریافت کارت بین‌المللی دانشجویی

کارت دانشجویی بین‌المللی
تنها کارت هویت دانشجویی بین‌المللی در سطح جهان
مورد حمایت سازمان یونسکو
استفاده از خدمات در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا
مدرک مثبت جهت دریافت ویزای دانشجویی
تخفیف تا ۱۰۰% شرکت در کنفرانس‌های علمی
امکان بازدید رایگان از برخی موزه‌های معتبر جهان
تخفیف بلیت پروازهای ترکیش، امارات و قطرایرویز
تخفیف اقامت در سراسر دنیا از سایت‌های Hotels.com و Booking.com

+ استفاده از خدمات رایگان سازمان

خدمات رایگان سازمان

آمار استفاده از خدمات

آمار استفاده از خدمات سازمان

تجربیات اعضای سازمان

فاطمه سلطانی ؛ دانشجوی دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

فاطمه سلطانی

این کارت برای ما دانشجوها که میخوایم با کمترین هزینه از دوره‌های علمی و آموزشی استفاده کنیم بهترین گزینه ست. همچنین از طریق سامانه دانشگاهیان میتونیم دانش و آگاهی خودمون رو پیرامون رشته مربوطه بالا ببریم. خدمات حمایتی برای دانشجویان بسیار عالی و مقرون به صرفه ست. از سازمان بین‌المللی دانشگاهیان به خاطر این امکاناتی که در اختیار دانشجوها قرار داده کمال تشکر را دارم.

طاهره امینی ؛ دانشجوی دانشگاه شهیدبهشتی

طاهره امینی ؛ دانشجوی دانشگاه شهیدبهشتی

من مدتیه عضو این سازمان هستم، بخش‌های مختلفش رو بررسی کردم و خیلی از اون‌ها استفاده کردم. به خصوص تخفیفاتش خوبه و اگر بیشتر بشه که عالی میشه. بخش بیمه دانشجویی برام جالب بود و این خیلی خوبه که همه برای اون اقدام کنن.

سید علیرضا آشفته ؛ دانشجوی دکتری زمین‌شناسی اقتصادی دانشگاه ارومیه

سید علیرضا آشفته

یکی از خدمات خوب سازمان که اصلاًً به چشم نمیاد و مفیده، گذاشتن پست هست که می‌تونیم تبلیغات خودمون رو برای هزاران نفر عضو انجام بدیم. از طریق سازمان، خیلی از پزوهشگران در کنفرانس ما شرکت کردن که همینجا از سازمان تشکر می‌کنم و امیدوارم با ایجاد تفاهم‌نامه مشترک بتونیم تخفیفات خوبی به پزوهشگران در کنفرانس‌ها بدیم.

علی صدری ؛ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران

علی صدری

سال ۱۳۹۸ با استفاده از شرایطی که سازمان ایجاد کرده بود، برای ثبت شرکت من تونستم شرکت طراحی و مشاوره در زمینه شهرسازی و معماری ثبت کنم و طی دوسال گذشته، از این طریق درآمد کسب کنم. برای انجام امور ثبت شرکت فقط برای یک امضا به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کردم و همه امور رو سازمان انجام داده بود و مهم اینکه هزینه‌های امور ثبتی از این طریق خیلی کمتر از حالت عادی شد.

محمدرضا مزینانی ؛ دانشجوی مشاوره دانشگاه تهران

محمدرضا مزینانی

با استفاده از این کارت توانستم در دوره‌های خوبی درمورد تدوین و نگارش مقاله و پایان‌نامه شرکت کنم. همچنین در دوره‌های مجازی مختلف که از طریق این سازمان برگزار می‌شد شرکت کردم. از طرفی، شبکه گسترده ای از افراد در این مجموعه باب خوبی برای آشنایی بنده با رشته‌ها و مسائل مختلف بود.

سید جواد برهانی ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف

برهانی

سال اول ارشد با خدمات این سازمان آشنا شدم. اولش فکر نمی‌کردم که این قدر این سازمان تونسته باشه خوب کار کرده باشه. توی دانشگاه ما کمتر کسی هست که در مورد این سایت و خدماتش چیزی ندونه. من به همه دانشگاهی‌ها این سیستم رو پیشنهاد می‌کنم.

مهدیه عباسی ؛ دانشجوی بیویتکنولوژی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

مهدیه عباسی

واقعاً جای تقدیر داره با این خدمات بسیار عالی و مثبت که کاملاًً ضعف‌ها و کوتاهی‌های سیستم دانشگاهی رو به نحو احسن انجام دادید و شان و مقام یک‌ دانشجوی شایسته رو بهش برگردوندید. این موضوع باعث افتخار هم برای من و هم همه دانشجوهاست.

زهره میری رامشه ؛ دانشجوی دکتری مدیریت ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی

زهره میری رامشه

امسال برای شرکت در یک کنفرانس مدیریت ورزشی در یکی از دانشگاه‌های اروپایی در بخش دانشجویان دکتری به جای نامه‌نگاری‌های اداری از دانشگاه و اتلاف وقت، به ذهنم رسید کارت بین‌المللی دانشجویی را به همراه درخواست خود ارسال نمایم؛ یعنی یک رزومه دانشجویی در یک کارت با ابعاد کوچک به رنگ سبز رنگ.

حسین مقدس ؛ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی

حسین مقدس

فقط این را بگویم که با داشتن کارت عضویت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان و پیوستن به خانواده بزرگ ISIC در دنیا، می‌توان حرفه‌ای بودن را از نزدیک تجربه کرد. در دنیای امروز کار کردن و سر و کله زدن با حرفه‌ای‌ها از اهمیت بالایی برخورداره، از اینکه عضوی از حرفه‌ای‌ها هستم خوشحالم و به تمام عزیزان و دانشجویان پیشنهاد می‌کنم حتما به جرگه ما بپیوندند.

غزاله بهرامی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

غزاله بهرامی

سال گذشته در کنفرانس بین‌المللی نفت و حفاری SPE در شهر کوالالامپور مالزی با داشتن کارت سازمان، رایگان شرکت کردم، در صورتیکه هزینه شرکت در این همایش برای دارندگان مقاله و اعضا حدود SPE (انجمن مهندسین نفت) حدود ۱۰۰۰ دلار بود. اگر این کارت در زمان مناسب به دستم نمی‌رسید در این همایش شرکت نمی‌کردم.

امیرحسین حسینی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

امیرحسین حسینی

به نظرم اینکه ما می‌تونیم با عضویت در این سازمان و داشتن کارت در هر جای دنیا ثابت کنیم که دانشجو هستیم و از مزایاش استفاده کنیم خیلی خوبه، من برای گرفتن ویزای شینگن تونستم به جای نامه اشتغال به تحصیل که ارائه نمی‌شد، از این کارت استفاده کنم. همچنین چند بار داخل هتل‌ها تونستم اینترنت نامحدود بگیرم. خیلی از نرم‌افزارهای پولی که برای کار برنامه‌نویسی می‌خواستم رو تونستم رایگان دریافت کنم. واقعا عالیه.

سجاد موفق؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف

سجاد موفق

بسته راهنمای آزمون IELTS، واقعاً یک بسته مفید برای کمک به مهارت آزمون است. بسیاری فایل‌های مفید رایگان در این بسته هست و با اکانت‌تون هم به ارزش ۳۰ یورو می‌تونین از خدمات و فایل‌ها رایگان استفاده کنید، فایل‌ها بسیار کمک‌کننده و کامل هستند و از معلم خصوصی بی‌نیاز می‌شوید، یک آزمون ماک آیلتس هم هست که خوب خیلی عالیه برای محک زدن، و البته توضیحات کامل و راهنمایی برای آزمون آیلتس به صورت کامپیوتر بیس هم در سایت وجود داره. خیلی جامع و عالیه، حتماً استفاده کنید. همین اطلاعات رو فکر کنم یه معلم خصوصی اگر بخواد بهتون بده چندین جلسه باید پول بدین تا خورد خورد این‌ها رو بگن.

آزاده غروی ؛ دانشجوی دانشگاه مازندران

غروی

مفیدترین کارگاهی که در آن شرکت کردم و توسط سازمان بین‌المللی دانشگاهیان برگزار شده بود، کارگاه مقاله‌نویسی پیشرفته بود و باعث شد به سرعت مسیر نوشتن یک مقاله در ژورنال‌های معتبر علمی جهانی را آغاز کنم. چنین آموزشی باید در دانشگاه داده می‌شد و کمبود آن مشهود بود.

علیرضا رخساری ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

علیرضا رخساری

من حدود ۲ سال است که با این سازمان آشنا شدم به واقعیت می‌توانم بگویم که مفیدترین و سودمندترین سازمان و نهاد در بین تمام دانشگاه‌ها است و با توجه به کلاس‌های گسترده در زمینه‌های علمی و پژوهشی که با وجود اساتید مجرب و بسیار باسواد که برگزار می‌کنند، نیاز به عضویت در نهاد دانشگاهی نخواهید داشت.

برای مثال از کلاس‌های تدوین نوشتن طرح شغلی و بیزنسی مانند استارت آپ گرفته تا کارگاه‌های افزایش مهارت‌های فردی و ایجاد رابطه بهتر در اجتماع و محیط کار برای علاقه‌مندان با کمتر از نصف قیمت آزاد برگزار می‌کنند.

فریبا فتحی ؛ دانشجوی دانشگاه آزاد

فریبا فتحی

من کمتر از یک ماه هست که عضو سازمان بین‌المللی دانشگاهیان شدم. در این مدت کوتاه در دوره نگارش پروپوزال علمی به‌صورت حضوری شرکت کردم و یک فایل مربوط به نگارش پایان‌نامه از سامانه یادگیری دانلود کردم. با وجود اینکه در دوره ارشد و دکتری تا حدود زیادی با مراحل پروپوزال نویسی و نوشتن پایان‌نامه آشنا شده بودم ولی مطالب مطرح شده در دوره‌های مذکور بسیار مفید بودند تا جایی که می‌توانم ایرادهای احتمالی داوران جلسات دفاع را که ممکن هست به یک پروپوزال وارد سازند را شناسایی و برطرف کنم. بینهایت سپاسگزارم!

کمال قدیرمحسنی ؛ دانشجوی دانشگاه خوارزمی

کمال قدیرمحسنی

سازمان دانشگاهیان بهترین مشاور و یاری رسان ما دانشجویان است. با آشنایی با این سازمان و بهره‌مندی از مشاوره در زمینه شغلی و تحصیلی، می‌توانیم پیشرفت چشمگیری داشته باشیم. به شخصه جدا از تخفیف‌ها و مزایای گردشگری، خدمات رفاهی و علمی و آموزشی، نکته‌ای که نظرم رو جلب کرد ارتباط صمیمانه با سایر دانشجویان، چه هم‌رشته و هم‌دانشگاهی و همشهری و چه از سراسر کشور بود. این سازمان بستری مهم برای همدلی، با هم اندیشیدن و رفع مشکلات و مسائل زندگی ما دانشجویان است. با اطلاع‌رسانی به دوستانمان این فضای صمیمانه را بیش از پیش پرشورتر و باشکوه‌تر کنیم.

میثم بهرامی ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان

میثم بهرامی

بنده در حال تحصیل در مقطع ارشد هستم و چند ماهی هست که عضو سازمان شده ام و از خدمات با ارزش ان استفاده کرده و می‌کنم. اما افسوس میخورم که چرا از اول دوران دانشجوییم نتونستم عضو بشم. الان از همه قشر دانشجویان فرهیخته خواهش می‌کنم که دعوت از دوستان دانشجویشان را فراموش نکنند که اونها مثل امثال بنده متضرر نشوند.

سینا صداقت باغبانی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

سینا صداقت باغبانی

هرچی گذشت بهتر شد، امکانات این سازمان بیشتر و رابط کاربری راحت‌تری پیدا کرد. الان که دارم از سایتش استفاده می‌کنم بسیار حس خوب و مثبتی دارم و به دوستانم این سازمان رو پیشنهاد کردم. تا به حال از ۷ نفر ۲ نفرشون عضو سازمان شدند که راضی هستند. در کل، تجربه من از سازمان بین‌المللی دانشگاهیان نمره بسیار خوب ۸ از ۱۰ رو میگیره. امیدوارم روز به روز بهتر بشن. عشق باشد و برکت.

ارزش خدمات سازمان

ارزش خدمات سازمان

شما باید در رده برترین دانشجویان دنیا قرار داشته باشید

ISIC Around The World

سازمان در رسانه‌ها

 

دانشگاه یاسوج
0
تعداد دانشجویان
0
تعداد هیات علمی

اطلاعات تماس دانشگاه یاسوج

  • آدرسایران – کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج خیابان دانشجو
  • تلفن: ۳۱۰۰۰-۰۷۴
  • نمابر: ۳۱۰۰۹۰۰۰-۰۷۴
  • ایمیل: info@yu.ac.ir
لوگو دانشگاه یاسوج

دانشگاه یاسوج در سال ۱۳۶۲ تحت عنوان دانشکده فنی وابسته به دانشگاه شیراز تاسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به دانشگاه ارتقاء یافت. این دانشگاه به عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد شناخته می‌شود و هم‌اکنون دارای ۵ دانشکده و ۲ پردیس است.

سال تاسیس: ۱۳۶۲

رئیس فعلی: دکتر بهادر کرمی