رفتن به محتوای اصلی

دوره MBA یک دوره شناخته شده جهانی است برای کسانی که می‌خواهند
در زمینه مدیریت، مهارت عالی و دانش تخصصی به دست آورند.
اگر می‌خواهید در کسب‌وکار فعلی خود موفق شوید
یا به دنبال فرصت‌های جدید هستید،
این دوره به شما کمک خواهد کرد.

MBA course ISIC

MBA چیست؟

آیکون دوره MBAMBA مخفف Master of Business Administration به معنای کارشناسی ارشد مدیریت کسب‌وکار است. این دوره آموزشی مهارتی، نمای کلی از شیوه‌های تجاری کلیدی را ارائه می دهد و هم توسط مدیران و هم افرادی که علاقه‌مند به کار اجرایی هستند، انتخاب می‌شود.

این رشته، در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها در سراسر دنیا ارائه می‌شود، اما کسانی که به دنبال تخصص مدیریت و دانش عمیق هستند، این دوره را در مراکز حرفه‌ای دنبال می‌کنند.

دوره MBA چه کمکی به من می‌کند؟

آیکون ارتقاMBA مطمئناً چشم‌انداز شغلی شما را تقویت می‌کند و در بعضی از موارد، لازمه ارتقاء خواهد بود. آزمون‌ها و پروژ‌های چالشی که در طول دوره MBA با آن مواجه می‌شوید، انعطاف‌پذیری، شایستگی و زیرکی شما را در فضای کسب‌وکار ثابت می‌کند.

همچنین ممکن است به شما کمک کند شغل خود را تغییر دهید یا در یک زمینه خاص متخصص شوید. از دیگر مزایای شرکت در دوره MBA، تغییر نگرش شما نسبت به مسائلی است که در دنیای کسب‌وکار با آن‌ها مواجه می‌شوید.

چه کسانی در دوره MBA شرکت می‌کنند؟

شرکت‌کنندگان دوره MBAMBA یک مدرک کسب و کار در سطح پایه نیست. به‌همین خاطر، معمولاً توسط متخصصانی که دو شرط زیر را داشته باشند، مورد استقبال قرار می‎‎گیرد:

  • حداقل سه سال تجربه تجاری و مدیریتی
  • کسب مدرک دانشگاهی (حداقل کارشناسی)

همچنین به طول معمول، میانگین سنی متقاضیان دوره‌های MBA معمولاً بین ۲۷ تا ۳۵ سال است. بدین صورت، در این دوره شما در کنار افراد تجاری دیگری که می‌توانند بینش خود را به اشتراک بگذارند، کسب تجربه خواهید کرد.

چشم‌انداز سازمان بین‌المللی دانشگاهیان این است که شما را به دانش، مهارت و تجربه‌ای که برای ظهور به عنوان یک رهبر موفق در دنیای در حال تغییر نیاز دارید، مجهز کند. از طریق یک برنامه دقیق و همه‌جانبه، یاد خواهید گرفت که با چالش‌های تجاری در دنیای واقعی مقابله کنید و موانع را به نتایج مثبت با دیدگاه تجاری چابک تبدیل کنید.

ویژگی‌های دوره MBA بین‌المللی

پرسش‌های MBA

یادگیری کامل و حرفه‌ای

یادگیری کاملیادگیری از نظر علمی، به معنای «تغییر رفتار» است. شرکت در یک دوره آموزشی بدون آنکه در رفتار حرفه‌ای شما تغییر ایجاد کند، به جز یک گواهی‌نامه، ارزش دیگری ندارد.

هم به خاطر مسئولیت اجتماعی که برای مدیران کشور داریم و هم به خاطر اعتبار آموزشی خود، هدف اصلی‌مان یادگیری کامل افراد در این دوره است و به همین خاطر، ارزیابی مستمر و کاملی از این فرایند انجام خواهیم داد.

پروژه محور به جای آزمون کتبی

پروژه MBAآزمون کتبی همواره به منظور سنجش قدرت ذهنی افراد برای حفظ مفاهیم صورت می‌گیرد. چنین معیاری در دوره MBA هیچ ارزشی به دنبال نخواهد داشت.

در دوره MBA بین‌المللی، علاوه بر آنکه بیشتر درس‌ها پروژه خود را خواهند داشت، در پایان دوره نیز، لازم است نسبت به ارائه یک پروژه اختصاصی اقدام کنید. انجام کامل این پروژه، موفقیت‌تان را تائید می‌کند.

ارائه محتوا توسط متخصصان مدیریت

متخصص MBAاگر قرار بود محتوای درج شده در کتاب‌ها و منابع آنلاین را بیاموزید، نیازی به شرکت در این دوره نبود. به همین خاطر، آنچه به شما ارائه می‌شود، انتقال تجربه، مهارت و چکیده دانش متخصصان مدیریت و زمینه‌های مرتبط به شماست.

همچنین با در نظر گرفتن سبک‌های متفاوت یادگیری و مخاطبان خاص این دوره، روش ارائه محتوا، به گونه‌ای است که بیشترین یادگیری برای مخاطبان حاصل شود.

محتوای جهانی متناسب با بوم ایران

Local MBAقسمتی از این دوره آموزشی بر اساس سرفصل‌های متداول MBA طراحی شده و بخش قابل توجهی از آن، بر پایه مباحث روز مدیریتی جهان گردآوری شده است.

همچنین محتوای آموزشی به خصوص در زمینه‌های «منابع انسانی» و «اقتصاد»، به تناسب بوم کسب‌وکار ایران ارائه می‌شود تا برای شما کاملاً کاربردی باشد.

دریافت خدمات سازمان دانشگاهیان

خدمات ISICدر طول دوره آموزشی، می‌توانید از تمامی خدمات سازمان دانشگاهیان (به جز کارت دانشجویی که صرفاً برای دانشجویان صادر می‌شود) برخوردار شوید.

این خدمات شامل امکان دریافت مشاوره‌های تجاری، ثبت رایگان شرکت، حضور در سامانه کسب‌وکار دانشگاهیان و دوره‌های آموزشی سازمان است.

محتوای آموزشی دوره

دوره مجازی MBA

با توجه به اینکه تقریباً تمامی شرکت‌کنندگان فعال در بخش خصوصی هستند، رویکرد اصلی مدیریت و سازماندهی در این دوره، با توجه به مقتضیات این بخش ارائه می‎‌شود.

در کسب‌وکارهای خدماتی، همانطور که بیشترین بازدهی مجموعه از نیروی انسانی آن ناشی می‌شود، بیشترین هزینه نیز متعلق به این بخش است. از این رو، این مهمترین مهارت یک مدیر اجرایی است.

پرسش‌های متداول دوره MBA

سوالات MBA

خیر. با توجه به اینکه سطح افراد شرکت‌کننده در دوره، حرفه‌ای در نظر گرفته می‌شود:

  • شرط اولیه شرکت در این دوره، دارا بودن مدرک کارشناسی است.
  • شرط دوم نیز اشتغال به کار در یک شرکت خصوصی یا سازمان دولتی است.
  • اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان: ۸٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  • دانشجویان دانشگاه تهران: ۹٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
  • سایر شرکت کنندگان: ۱۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

– همچنین امکان پرداخت هزینه به صورت اقساط هم وجود دارد.

دوره آموزشی MBA در قالب ۴ ترم ارائه می‌شود.

هر ترم، معادل یک فصل سال خواهد بود. بنابراین در صورتی که شما در ترم زمستان شرکت کنید، دوره تحصیلی شما پاییز سال آینده به اتمام خواهد رسید.

در این دوره، هدف ما یادگیری کامل شرکت‌کنندگان است و از ابزارهای آنلاین، به صورت‌های مختلفی استفاده خواهیم کرد. در طی این دوره، شما با مدرس و سایر شرکت‌کنندگان ارتباط مستمری خواهید داشت. اما اگر هدف شما از شرکت در یک دوره آموزشی، بودن در یک کلاس حضوری است، این دوره را به شما توصیه نمی‌کنیم.

خیر. گواهی این دوره صرفاً به شرکت‌کنندگانی تعلق می‌گیرد که پروژه پایانی خود را با موفقیت انجام داده و تحویل دهند.

یادگیری کامل و حرفه‌ای
مدیریت کسب و کار

یادگیری MBA

گواهنامه معتبر از
سازمان بین‌المللی دانشگاهیان + یونسکو

ISIC unesco

آموزش مبتنی بر
پروژه‌های مدیریتی

آموزش مبتنی بر پروژه

آخرین مهلت ثبت‌نام دوره زمستان: ۲۰ آذر ۱۴۰۱

متخصص MBA

از مدیران حرفه‌ای یاد می‌گیرید

مهمترین شاخص یک دوره آموزشی، ارائه‌کنندگان محتوای آن هستند. دوره MBA بین‌المللی، توسط مدیران حرفه‌ای به شما ارائه خواهد شد.

مدرسان صرفاً به شما محتوا را ارائه نخواهند کرد. آن‌ها سال‌هاست که به صورت تمام وقت، به عنوان مدیر یا مشاور ارشد در کسب‌وکارها حضور دارند و می‌توانند به چالش‌های شما پاسخ دهند.

برگشت به بالا