رفتن به محتوای اصلی

ارائه تسهیلات و تخفیف ویژه برای شهریه دانشجویان مناطق سیل‌زده

محمد مهدی طهرانچی درباره وضعیت دانشجویان محصل در دانشگاه آزاد اسلامی که از مناطق سیل‌زده هستند، گفت: به واحدهای دانشگاه اعلام شده اگر این عده برای ترم جاری شهریه‌های خود را پرداخت نکرده‌اند یا چکی در دست دانشگاه دارند، از آنها مبلغی دریافت نشود و دانشجویان می‌توانند تحصیل خود را ادامه دهند.

طهرانچی اعلام کرد: برای شهریه دانشجویان محصل در دانشگاه آزاد اسلامی که از مناطق سیل‌زده هستند. در ترم‌های بعد نیز تخفیف‌های ویژه در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در خصوص زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد گفت: پذیرش دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ارشد وابسته به تصمیم وزارت علوم در برگزاری کنکور ارشد است.

واحدهای دانشگاه آزاد خسارتی ندیده‌اند؛ به مردم خدمات می‌دهند.

دکتر محمدمهدی طهرانچی همچنین درباره خسارت به واحدهای دانشگاه آزاد در مناطق سیل‌زده گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق سیل‌زده خسارتی ندیده‌اند، در حالی که تمام واحدها در این مناطق با هماهنگی ستاد بحران در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد هم یک قرارگاه جهادی راه‌اندازی کرده و امکانات خود به ویژه ماشین آلات سنگین را از تمام کشور به مناطق سیل‌زده فرستاده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: ۱۰ مدرسه در پلدختر، برخی مناطق مسکونی و یک روستا را برای پاکسازی به دانشگاه آزاد تحویل داده‌اند و دانشگاه آزاد با امکانات و دانشجوهای خود این مناطق را پاکسازی و به مردم رسیدگی می‌نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا