رفتن به محتوای اصلی

اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور جهت انتقال تجربیات به افغانستان

سرپرست دانشگاه پیام نور، محمد رضا زمانی، از آماده بودن این دانشگاه جهت انتقال تجربیات مربوط به آموزش الکترونیکی به کشور افغانستان خبر داد.

آمادگی دانشگاه پیام نور

 محمد رضا زمانی با عنوان اینکه آموزش الکترونیکی در واقع تجربه ۳۰ ساله دانشگاه پیام‌نور است، گفت: دانشگاه پیام نور در زمینه‌های جدید آموزشی به ویژه آموزش الکترونیکی همواره پیشتاز بوده. همچنین این دانشگاه علاوه بر آموزش الکترونیکی، در زمینه تولید، به روزرسانی و پیاده سازی محتوا نیز اقدامات گسترده ای انجام داده است.

وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور آمادگی خود را در جهت ارائه تجربیات و گسترش دوره‌های آموزش الکترونیکی در کنار دانشگاه تعلیم و تربیت افغانستان اعلام می‌کند.

سرپرست دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور در کشور افغانستان دارای سه مرکز است. دانشجویان بسیاری از کشور افغانستان هم اکنون در این دانشگاه چه در داخل و چه در کشور افغانستان مشغول به تحصیل هستند. اظهار داشت: دانشگاه پیام نور تمام ظرفیت‌ های خود را برای راه‌اندازی رشته‌های مورد نیاز هر دو کشور به کار خواهد بست.

وی افزود: باشد تا با راه‌اندازی رشته‌های جدید به شیوه الکترونیکی و آموزش جوانان، نیروهای انسانی متناسب با نیازهای هر دو کشور آموزش دیده و در آینده وارد بازار کار شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا