رفتن به محتوای اصلی

اهتمام ویژه برای تکمیل برنامه‌های ناتمام در سال آینده – برقراری نظم اداری و مالی در سال جاری ۹۷

رئیس دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۸ را سالی سرنوشت ساز و مهم توصیف کرد، گفت: مبنای تمام موفقیت‌های دانشگاه پیام نور تا به امروز همدلی و همراهی این خانواده بزرگ با یکدیگر بوده است و باید در سال آینده نیز ، با انسجام بیشتر در پی ارائه راهکارهای مؤثر و ایجاد نشاط و امید در زیر مجموعه دانشگاه باشیم.

تکمیل برنامه‌های ناتمام

دکتر محمد رضا زمانی در نشست رؤسای استانی دانشگاه پیام نور، با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) اضافه کرد: روزهای پایانی سال، بهترین فرصت برای ارزیابی کارنامه یک‌ساله و تأکید بر نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راه حل برای آنهاست.

وی با تاکید بر همدلی موجود در بین بخش‌های دانشگاه پیام نور گفت: با همدلی که در بین بخش‌های مختلف دانشگاه وجود داشت، در سالی که گذشت، به درستی نظم اداری و مالی برقرار شد و دانشگاه با موفقیت توانست از برخی چالش‌های موجود عبور کند.

دکتر زمانی با اشاره به برنامه سال آینده “۱۳۹۸” دانشگاه پیام نور گفت: در سال آینده اهتمام ویژه بر تکمیل برنامه‌های ناتمام در اولویت برنامه‌های دانشگاه قرار خواهد داشت.

رئیس دانشگاه پیام نور با تأکید بر تدوین آنچه که در سال ۹۸ باید در این دانشگاه صورت گیرد: تدوین ساختار تشکیلاتی مناسب در سراسر کشور یکی از برنامه‌های مهم دانشگاه در سال جاری بود که موفق به اجرای بخشی از آن شدیم و در سال آینده باید ضمن بازنگری در تمامی بخش‌ها، ساختار مناسب را تصویب و اجرایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا