رفتن به محتوای اصلی

تأکید براهمیت و جایگاه باشگاه در دوره جدید، بر کیفیت‌گرایی و اثربخشی فعالیت‌ها

 به گزارش از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در نشست هم‌اندیشی و تجربه‌نگاری رؤسای دفاتر استانی باشگاه در سراسر کشور، ضمن تأکید براهمیت و جایگاه باشگاه در دوره جدید، بر کیفیت‌گرایی و اثربخشی فعالیت‌ها در رویکرد جدید تأکید کرد.

اهمیت و جایگاه باشگاه

بابک نگاهداری مأموریت اصلی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را شناسایی، جذب، توانمندسازی و تربیت نسل جوان و جدید پژوهشگران و مدیران دانشگاهی عنوان کرد، گفت: اجرای طرح‌های پژوهشی و فناوری و برگزاری استارت‌آپ‌ها و سایر فعالیت‌های دانش‌ بنیان در دوره جدید در متن کار قرار می‌گیرد.

ایشان شناسایی و تحت پوشش قراردادن نخبگان و استعدادهای برتر از سطح مدارس سما تا عالی‌ترین سطوح تحصیلات تکمیلی را از مسئولیت‌های باشگاه دانست و بیان کرد: به رغم موانع موجود همه مسئولین دفاتر باشگاه در واحدهای سراسر کشور باید با روحیه جهادی اقدام کرده و در بین دانشگاهیان امید آفرین و نشاط بخش نسل جوان و نخبگان دانشگاهی باشند.

گفتنی است در این نشست مسئولین دفاتر استانی باشگاه به ذکر تجارب و پیشنهادات خود برای پیشرفت نقش و تأثیرگذاری باشگاه در واحدهای دانشگاهی پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا