رفتن به محتوای اصلی

آخرین آمار ثبت‌نام بن کارت نمایشگاه کتاب

شهرام نیا گفت آمار ثبت نام ی ها به شرح ذیل است:
  • ۲۳ هزار و ۴۸۶ نفر گزینه کارت ملی هوشمند را انتخاب کرده ثبت‌نام بن کارت نمایشگاه کتاب
  • ۲ هزار و ۷۹۲ نفر گزینه فناوری NFC را برگزیدند
  • ۶۳ هزار و ۵۸۴ نفر تقاضای کارت فیزیکی نمایشگاه را داشتند.
سهمیه دانشجویان، طلاب و استادان

قائم‌مقام نمایشگاه کتاب توضیح داد: سهمیه کل دانشجویان و طلاب ۲۰۰ هزار نفر است و سهمیه هیات علمی و استادان  برای این دوره از نمایشگاه ۲ هزار نفر در نظر گرفته شده است. این میزان سهمیه به دلیل توزیع عادلانه بوده است و بر این مبنا استان‌ ها سهمیه‌ بندی شدند تا براساس پراکندگی جمعیت دانشجویی در هر استان سهمیه به ‌آنها تعلق گیرد.
این مقام مسئول با بیان اینکه هیات علمی دانشگاه‌‌ها نیز ثبت‌ نام خوبی داشتند، گفت: در این بخش ۳۵۰ نفر ثبت‌ نام کردند که از این میزان ۱۰۹ نفر تقاضای کارت ملی هوشمند، ۱۸ نفر گزینه فناوری NFC و ۲۲۳ نفر گزینه بن کارت فیزیکی را انتخاب کردند.

زمان توزیع بن کارت‌های فیزیکی

شهرام نیا در پایان با بیان اینکه توزیع بن کارت‌‌های فیزیکی از ۸ اردیبهشت در تمام شعب بانک شهر آغاز خواهد شد گفت: ثبت‌نام دانشجویان و طلاب تا روز چهارشنبه تمدید شده است اما از متقاضیان تقاضا داریم ثبت‌نام خود را به ساعت‌ های پایانی نیندازند ، دانشجویان و طلابی که نحوه ثبت‌نام آن‌ ها دریافت کارت فیزیکی بوده است، می‌توانند از تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه با در دست داشتن کارت ملی با مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت بن کارت های خرید کتاب خود اقدام کنند..
گفتنی است، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا