رفتن به محتوای اصلی
حمایت از ۷۰ شرکت در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

حمایت از ۷۰ شرکت در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

رئیس دانشگاه شهید بهشتی گفت: حمایت از هفتاد شرکت دانش‌بنیان تا کنون انجام شده است. وی افزود: تعداد گروه‌ها و شرکت‌های این پارک به عدد ۷۰ رسیده است، اما امیدواریم با فضایی که وجود دارد، این آمار افزایش یابد. همه گروه‌ها بتوانند به شرکت دانش‌ بنیان تبدیل شوند.

حمایت از هفتاد شرکت

حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی، با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه در سال جدید، گفت: افزایش بهره‌وری و کارآفرینی در دانشگاه شهید بهشتی می‌تواند به ارتباط مؤثر صنعت، دانشگاه و تحقق اقتصاد دانش‌ بنیان کمک کند، به همین منظور این دانشگاه از دیرباز به دنبال رونق کارآفرینی در بین دانشجویان بوده است.

صدوق افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در سال جدید فعالیت بیشتری خواهد داشت و برای پیشرفت شرکت‌ها و گروه‌های فعال در این پارک تلاش می‌کند.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی تصریح کرد: همچنین پارک علم و فناوری دانشگاه در بخش HUB با همکاری یکی از اپراتورهای مطرح، فعالیت‌هایی را آغاز کرده، از دانشجویان مقاطع ارشد دکترا برای انجام آن کمک می‌گیرد.

صدوق، پیرامون تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی کفت: تعداد گروه‌ها و شرکت‌های این پارک به عدد ۷۰ رسیده است، اما امیدواریم با فضایی که وجود دارد، این آمار افزایش یابد و همه گروه‌ها بتوانند به شرکت دانش‌‌بنیان تبدیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا