رفتن به محتوای اصلی
دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی فرشچیان

دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی فرشچیان

دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی فرشچیان از بهمن ماه شروع به پذیرش دانشجو می‌کند.

معاون آموزشی دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد محمود فرشچیان با اعلام شروع پذیرش دانشجویان، خبر داد: در سه رشته فرش و سفالگری(چوب و سفال)به شیوه تدریس استاد-شاگردی دانشجویان پذیرش می‌شوند.

میثم یزدی ادامه داد: انشاءالله به شروع بهمن ماه، بدون کنکور و فقط از طریق یک آزمون در رشته‌های فرش و صنایع دستی در دو بخش چوب و سفال شروع به پذیرش دانشجو خواهیم کرد.

وی بیان کرد: برای شروع دانشگاه از بهمن ماه اطلاعیه‌ها و فراخوان‌های لازم به اطلاع علاقه‌مندان محترم خواهد رسید.

یزدی افزود:در هر گرایش بین ۱۵ تا ۲۰ نفر دانشجو پذیرش خواهیم کرد.

معاون آموزشی دانشگاه هنرهای ایرانی-اسلامی استاد محمود فرشچیان درباره آزمون ورودی دانشجویان خبر از آزمون عملی به همراه ارائه پورتوفلیو یا مجموعه‌ای از نمونه کارهای دانشجویان متقاضی داد. و همچنین دانشجویان متقاضی در ادامه مصاحبه حضوری خواهند داشت. در این مصاحبه اساتید هنرمند مهارت‌ها،انگیزه‌ها،علایق، سلایق و نگاه دانشجویان به هنرو گرایش مورد نظرشان را مورد بررسی قرار داده واعلام نظر خواهند کرد.

یزدی در ادامه صحبت‌هایش اشاره کرد:فعلا شیوه تدریس استاد-شاگردی توسط وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به صورت رسمی پذیرفته نشده است ومدت زمان زیادی است که بر سر این موضوع با وزارت خانه در مذاکره هستیم.

یزدی تصریح کرد: کلاس‌های دانشگاه به شیوه تدریس استاد-شاگردی برگزار می‌شوند و از همان بدو امر اساتید تعیین شده دانشگاه به همراه دستیاران حرفه‌ایشان با روش‌های معمول در شیوه تدریس استاد شاگردی کار خود را آغاز خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا