رفتن به محتوای اصلی

رونمایی از پوستر و سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی

رونمایی از پوستر و سامانه الکترونیکی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم صورت گرفت. پوستر و سامانه الکترونیکی، جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی صبح روز چهارشنبه اول اسفند ماه ۹۷ با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل این وزارت‌خانه رونمایی گردید.

رونمایی از پوستر و سامانه الکترونیکی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، فناوری و تحقیقات، جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به میزبانی دانشگاه مازندران و با مشارکت سازمان امور اجتماعی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و انجمن‌های علمی جامعه‌شناسی ایران، مددکاران اجتماعی ایران و روان‌شناسی اجتماعی برگزار می‌شود.

این جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی با هدف توجه و کوشش بیشتر دانشگاهیان نسبت به شناخت مسائل و آسیب‌های اجتماعی، تشویق دانشجویان به انجام پژوهش پیرامون مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه ، دانشگاه و بهره‌گیری از نتایج و یافته‌های پایان‌نامه‌های دانشجویی به منظور ارائه راه‌ حل برای کاستن از آسیب‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.

مسائل و آسیب‌های اجتماعی ازدواج و خانواده، مسائل اجتماعی و فرهنگی نظام آموزش عالی کشور و ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی مربوط در فضای مجازی محورهای این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری که از ابتدای سال ۱۳۹۰ تاکنون از رساله‌های خود دفاع کرده‌اند، امکان مشارکت در این جشنواره را خواهند داشت و مهلت ارسال آثار تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۸ است.

علاقه‌مندان جهت دریافت فراخوان این جشنواره ملی و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به نشانی الکترونیکی https://farhangi.msrt.ir/fa/news/45794 مراجعه نمایند، این سامانه الکترونیکی امکان مشارکت و بارگذاری پایان‌نامه‌ها را فراهم کرده است.

همچنین در این آیین از نشریه الکترونیکی دوماه‌نامه (نامه فرهنگی) نیز رونمایی گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا