رفتن به محتوای اصلی

اعلام زمان انتخاب رشته ‌ارشد دانشگاه آزاد

امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش دانشگاه خبر از اعلام زمان انتخاب رشته ‌ارشد دانشگاه آزاد داد. رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: انتخاب رشته کارشناسی‌ ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده آغاز خواهد شد.

اعلام زمان انتخاب رشته ‌ارشد دانشگاه آزاد

امیررضا شاهانی در ادامه گفت: آغاز انتخاب رشته کارشناسی‌ ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده آغاز و داوطلبان دکتری این دانشگاه نیز منتظر راه‌اندازی سایت انتخاب مناطق مصاحبه باشند.

اعلام زمان انتخاب رشته ‌ارشد دانشگاه آزاد

شاهانی افزود: مصاحبه‌ های مقطع دکتری دانشگاه آزاد از ۱۶ تیر ماه آغاز می‌شود.

انتخاب منطقه محل مصاحبهرئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: متقاضیان باید منتظر راه‌اندازی سایتی در زیرمجموعه مرکز سنجش و پذیرش باشند که پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه باید با مراجعه به این سایت، منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند.

شاهانی اظهار داشت: اگر داوطلبی از ۴۰ رشته محل انتخابی خود در ۱۵ رشته محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این ۱۵ رشته محل به طور مثال در ۵ منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده‌اند، داوطلب باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر ۵ منطقه یا تعدادی از آنها اقدام نماید.

شاهانی در پایان تاکید کرد: اوایل هفته آینده این سامانه راه‌اندازی می‌شود و داوطلبان مقطع دکتری می‌توانند درمناطق آمایشی مد‌نظرشان ثبت‌‌نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا