رفتن به محتوای اصلی

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز به ساختمان سوهانک

فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز به ساختمان سوهانک خبر داد.  رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به استقرار حراست این دانشگاه در ساختمان سوهانک گفت: دانشجویان واحد تهران مرکز به این مجتمع انتقال داده خواهند‌شد.

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد

فرهاد رهبر ظهر امروز در حاشیه بازدید از ساختمان کمیته امداد در منطقه سوهانک که از سوی این دانشگاه خریداری شده است، گفت: این مجتمع متعلق به کمیته امداد است و بیش از ۵ سال قبل مذاکراتی میان دانشگاه آزاد اسلامی، مرحوم هاشمی رفسنجانی و کمیته امداد برای خرید آن صورت گرفته بود اما این توافق بنا به دلایلی ناتمام ماند.

دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

رئیس دانشگاه آزاد در ادامه اضافه کرد: ۳۰ هزار دانشجوی واحد تهران مرکز این دانشگاه قرار است از ۶ دانشکده و ۱۲ ساختمان مسکونی و اداری که در مرکز شهر بوده است به این مکان منتقل شوند.

رهبر خاطرنشان کرد: در ساختمان سوهانک فضای لازم برای استقرار استادان، فعالیت‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی وجود دارد.

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز به ساختمان سوهانکرهبر تصریح کرد: قرار است از مهرماه دانشجویان واحد تهران مرکز به این منطقه منتقل شوند. وی افزود: دانشجویان سال‌های ۲، ۳ و ۴ مقطع کارشناسی دانشکده هنر واحد تهران مرکز به این ساختمان منتقل نمی‌شوند، چرا که آنها نیازمند تجهیزاتی هستند.

رئیس دانشگاه تاکید کرد: در نزدیکی ساختمان سوهانک ایستگاه مترو وجود دارد که براساس آن دانشجویان برای رفت و آمد با مشکل مواجه نخواهند‌ شد.

وی در خصوص برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی نیز افزود: این دانشگاه آمایش رشته‌های دانشگاهی را در دست دارد.

رهبر اضافه کرد: هم‌چنین قطب بندی واحدهای این دانشگاه در شهر تهران مدنظر قرار گرفته و بر این اساس هر واحد دانشگاهی در زمینه یک قطب علمی فعالیت خواهد‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا