رفتن به محتوای اصلی

ابلاغ بخشنامه گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ بخشنامه گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد خبر داد. بخشنامه گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه ابلاغ شد.

ابلاغ بخشنامه گروه‌های آموزشی

گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی در ادامه گفت: باتوجه به جایگاه و اهمیت گروه‌های آموزشی در نظام واحدهای دانشگاهی برای بازنگری و شفاف سازی شرح وظایف، نحوه تصمیم گیری و روش انتخاب مدیران گروه‌های آموزشی، آیین‌نامه قبلی به طور جامع بازنگری شد.

موارد ذکر شده در بخشنامهبعد از بررسی، نظرخواهی و تصویب در شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی این بخشنامه پس از تایید رئیس دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

  • در این بخشنامه بعد از تعریف ساختار گروه متشکل از حداقل ۵ نفر از اعضای هیات علمی متخصص در یک رشته، شرایط و شرح اختیارات شورای گردهمایی آموزشی، شرایط احراز و نحوه انتخاب مدیر گروه‌های آموزشی برای دوره‌های۲ ساله مطرح شده است.
  • در این بخشنامه ساعت موظفی اعضا و میزان معافیت، نحوه حضور و شرح وظایف مدیران گروه‌ها ذکر شده است.

رهایی در پایان تاکید کرد: واحدهای دانشگاهی از تابستان امسال برنامه انتخاب مدیران گروه‌های آموزشی را طبق مصوبه اخیر برنامه‌ریزی کنند تا با انتخاب این افراد و تشکیل منظم جلسات گروه‌های آموزشی، قدم بزرگی در راستای بالا بردن کیفیت فعالیت‌های آموزشی و نظارت بر امور برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا