رفتن به محتوای اصلی

برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد خبرداد. رئیس دانشگاه آزاد گفت: مصاحبه داوطلبان دکتری این دانشگاه در ۱۰ منطقه برگزار خواهد شد.

فرهاد رهبر در نشست شورای هماهنگی واحد علوم و تحقیقات گفت: معاونت پژوهش و فناوری در خصوص آگاهی‌رسانی به اعضای هیات علمی درباره دستورالعمل‌ها و قوانین و مقررات مربوط به مالیات قراردادهای پژوهشی اقدام نماید.

مصاحبه دکتری

وی در ادامه افزود: چنانچه اعضای هیات علمی چه به صورت مستقیم و چه از طریق دانشگاه موفق به انعقاد قرارداد پژوهشی شوند و این قرارداد منفعت مالی برای دانشگاه داشته باشد، می‌توانند عنوان آن را در فرم ارتقا درج کنند تا برای ارتقا از امتیاز مربوطه بهره‌مند شوند.

امسال مصاحبه داوطلبان دکتری در دانشگاه آزاد به صورت منطقه‌ای برگزار خواهد‌شد

رئیس دانشگاه آزاد هم چنین در تشریح شیوه جدید مصاحبه از داوطلبان دوره دکتری این دانشگاه، گفت: امسال مصاحبه داوطلبان دکتری در دانشگاه آزاد به صورت منطقه‌ای برگزار خواهد‌شد.

رهبر اظهار داشت: در این راستا ۱۰ منطقه انتخاب شده و تیم مصاحبه‌گر در منطقه‌ای که نزدیک داوطلب است از وی مصاحبه می‌کند.

رهبر افزود: زمان‌بندی انجام مصاحبه به صورتی برنامه‌ ریزی شده است که تیم‌های مصاحبه‌گر به صورت چرخشی به مناطق مختلف اعزام خواهند شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: برای اینکه عدالت و انصاف در گزینش دانشجو افزایش یابد، تاکید بر این است که در تعیین تیم‌های مصاحبه‌گر، برجسته‌ترین و مجربترین استادانی که در حوزه تخصصی‌ صاحب نام هستند و می‌شود بر قضاوت و انصاف‌ آنها اتکا کرد، انتخاب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا