رفتن به محتوای اصلی

تمدید مجدد انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مجدد انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد خبر داد. براساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، امکان ویرایش و انتخاب رشته دوره دکتری سال ۱۳۹۷ این دانشگاه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ خرداد ماه تمدید شد.

در این اطلاعیه آمده است:

تمدید مجدد انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

باتوجه به درخواست‌های مکرر داوطلبان انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد، ویرایش رشته محل‌ها از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ خرداد ماه ادامه خواهد‌داشت، هم چنین امکان انتخاب رشته برا

ی داوطلبان نیز فراهم شده است.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد انتخاب نمایند.

مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش

داوطلبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش و با وارد کردن کد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد کردن کد رهگیری به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته ( در پایین کارنامه سازمان سنجش درج شده است ) به عنوان رمز عبور می‌توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش در دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

گفتنی است ویرایش اولویت‌های انتخابی داوطلبان تنها یک نوبت امکان‌پذیر است و هیچ گونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان‌پذیر نیست.

کد خبر ۴۳۰۴۳۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا