رفتن به محتوای اصلی
تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد تا بیستم دی

تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد تا بیستم دی

دکتر علیرضا صامت، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مهلت ثبت نام برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد اسلامی و میهمانی برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ این دانشگاه تا ۲۰ دی ماه تمدید شد.

وی همچنین عنوان داشت: متقاضیان از فردا ۱۲ دی ماه می‌توانند برای ثبت نام به سامانه منادا  مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند.

وی با بیان اینکه تنها به درخواست‌هایی که از طریق سامانه منادا ارسال شود، رسیدگی می‌شود، افزود: اعلام نهایی نتایج نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی قبل از آغاز ترم بهمن و در تاریخ ۷ بهمن‌ماه خواهد بود.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد تاکید کرد: مهلت تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نیست بنابراین دانشجویان ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

در سامانه مناذا ذکر شده:

خواهشمند است با توجه به راهنمایی های ذیل و پس از مطالعه دقیق شیوه‌نامه نقل و انتقالات و ماده الحاقیه آن نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه منادا اقدام نمایید.   ۱- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶، از مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ تمدید می‌گردد.( روند ثبت درخواست خود را به روز آخر موکول نفرمایید.)   ۲- با اطلاع کامل از مفاد شیوه‌نامه و انتخاب ماده متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان‌پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد وجود خواهد داشت.) ۳- پیگیری آخرین وضعیت درخواست‌های مواد ثبت شده بر اساس مواد ۱ تا ۱۲-۱ و ۱۶ شیوه‌نامه نقل و انتقالات به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده ۱۲-۲ ، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ شروع و تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند. (پیگیری وضعیت دانشجویان صرفاً از طریق سامانه انجام می‌گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه ناست) ۴-  از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید. ۵-  از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید. ۶- با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد در ماده ۱۲-۲ وجود دارد توصیه می‌شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت‌های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا