رفتن به محتوای اصلی

تقویت جایگاه دانشگاه آزاد در مباحث فرهنگی

 ابراهیم چیرانی دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان گفت: تقویت جایگاه دانشگاه آزاد در مباحث فرهنگی و پیش‌بینی برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در سال جدید باید به گونه‌ای باشد تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد استان گیلان در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد واحد رشت که با حضور اعضاء در این واحد دانشگاهی برگزار‌شد، ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی در سال ۱۳۹۶ را مناسب خواند و گفت: در ارزیابی انجام شده از مجموعه فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه آزاد واحد رشت می‌توان بیان داشت که این ارزیابی مناسب بوده اما باید این فعالیت‌ها گسترش بیشتری در تمام زمینه‌های ارتباط پیدا کند.

برنامه‌های فرهنگی در سال جدیدتقویت جایگاه دانشگاه آزاد در مباحث فرهنگی

ابراهیم چیرانی در ادامه افزود: پیش‌بینی برنامه‌های فرهنگی در سال جدید باید طوری باشد تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد در این راستا باید رفتار استادان و دانشجویان و برداشت جامعه از حرکت و تحولات فرهنگی انجام شده در دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد تا جایگاه دانشگاه آزاد در بحث های فرهنگی استان تقویت شود.

چیرانی ادامه داد: ما باید بتوانیم در قدم اول نقد را از خودمان شروع کنیم تا بتوانیم چراغ روشنی برای مشخص شدن مسیر فعالیت در امور فرهنگی را داشته باشیم و در این خصوص نیازمند یک برنامه فرهنگی غنی می باشیم.

وی تاکید کرد:  برنامه‌ریزی های فرهنگی فقط مختص سخنرانی‌ها و جلسات نباشد و شورای فرهنگی دانشگاه به عنوان مرجع تصمیم گیر فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها باید در گسترش فعالیت‌های فرهنگی در تمام زمینه ها مانند سلامت، زیست محیطی و مانند آن تلاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا