رفتن به محتوای اصلی

تصویب شیوه‌نامه تحصیل هم‌زمان ۲ رشته در دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد در جلسه شورای برنامه‌ریزی دانشگاه از تصویب شیوه‌نامه تحصیل هم‌زمان ۲ رشته در دانشگاه آزاد خبر داد.

جلسه شورای برنامه ‌ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد برگزار و شیوه‌نامه ادامه تحصیل همزمان در ۲ رشته برای داوطلبان استعدادهای درخشان تصویب شد.

تحصیل هم‌زمان 2 رشته در دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد در جلسه شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی این دانشگاه گفت: در این جلسه با تایید اعضای شورا تشکیل کمیته برنامه‌ریزی دروس معارف مصوب و تعیین شد یک کمیته ۹ نفره برای نظارت بر کیفیت دروس معارف در سطح واحدهای دانشگاهی تشکیل شود.

رهایی اظهار داشت: به دلیل تراکم بالای کار در بحث برنامه‌ریزی در سطح دانشگاه به خصوص تغییراتی که در واحدهای درسی مطرح است، امکان اینکه تمامی این موضوعات در شورای برنامه‌ریزی مطرح شود، فراهم نیست بنابراین مقرر و تعیین شد شورای هماهنگی گروه‌های برنامه‌ریزی با ترکیب مشخص راه‌ اندازی شود.

بررسی ضوابط پذیرش دانشجو در واحدهای بین‌المللی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیان کرد: ضوابط پذیرش دانشجو در واحدهای بین‌المللی نیز در این جلسه بررسی و مشخص شد.

رهایی یادآوری کرد: شیوه‌نامه ادامه تحصیل همزمان در ۲ رشته برای داوطلبان مشمول استعدادهای درخشان مصوب و مقرر شد جزئیات آن در شورای هماهنگی گروه‌های برنامه‌ریزی تکمیل و به واحدها ابلاغ و اعلام شود.

رهایی در انتها اضافه کرد: این شیوه‌نامه قبلاً در وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شده بود اما اجرای این ضوابط در دانشگاه آزاد اسلامی باتوجه به اینکه تمامی دانشجویان مشمول پرداخت شهریه هستند، یکی از موضوعات مهم بود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مصوبات این جلسه طی ۲ هفته آینده با نهایی شدن جزئیات آنها در شورای هماهنگی به واحدها ابلاغ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا