رفتن به محتوای اصلی

همایش پزشکی دانشگاه‌های آزاد، آکسفورد و کمبریج

اولین همایش پزشکی دانشگاه آزاد
اولین همایش پزشکی دانشگاه آزاد

اولین همایش پزشکی دانشگاه‌های آزاد آکسفورد و کمبریج در ایران برگزار خواهد شد . طی اقدامی بی سابقه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران با همکاری دانشگاه‌‌های آکسفورد و کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی دانشگاه شهید‌ بهشتی،  اولین همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک در ایران را برگزار می‌ کند.   این همایش با همکاری دانشگاه‌‌های آکسفورد، کمبریج و پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی دانشگاه شهید‌ بهشتی، از ۲۸ تا ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۷، در سالن همایش‌‌های بیمارستان فرهیختگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد با شرکت اساتید برجسته پزشکی دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج و دانشگاه‌‌های کشور بر‌گزار خواهد شد.

پزشکی آکادمیک بخشی از علم پزشکی است که در آن پزشکان به تحقیق و آموزش می‌ پردازند. پزشکان آکادمیک اگرچه بخش کمتری از جامعه پزشکی را در دنیا تشکیل می‌ دهند اما اکثر کشفیات و نوآوری‌ ها به سبب تلاش‌های بی وقفه آنان است.

دانشگاه آزاد به عنوان یکی از معدود دانشگاه‌‌های کشور که هم چنان رشته‌‌های پزشکی را در کنار دیگر رشته‌‌های علوم آموزش می‌ دهد و کلیه خدمات تشخیصی و درمانی آن در راستای آموزش و تحقیق است، برای اولین بار طی اقدامی بی سابقه در کشور همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک را برگزار می‌ کند.

مدعوین مهم و سرشناس این همایش

از آن جا که سیاست جدید دانشگاه آزاد بالا بردن سطح کیفی دانشگاه خصوصاً در زمینه علوم پزشکی است، این همایش با همکاری اساتید برجسته دانشگاه‌‌های آکسفورد و کمبریج برنامه‌ ریزی شده است. در میان اساتید دعوت شده، پروفسور دیوید وارل و پروفسور تیموتی کاکس نویسندگان درسنامه پزشکی دانشگاه اکسفورد به چشم می‌خورد. رئیس بخش داخلی و بخش مغز و اعصاب دانشگاه اکسفورد و رئیس موسسه خیریه ولکام که بزرگترین موسسه غیر دولتی حامی تحقیقات پزشکی در جهان هست نیز در این همایش سخنرانی می‌ کنند.

همچنین این همایش برای گروه‌های هدف شامل متخصصین داخلی، غدد، مغز و اعصاب، عفونی، سم‌شناسی و ویروس‌ شناسی، دارای امتیاز باز آموزی از وزارت بهداشت است. شرکت‌ کنندگان در این همایش بین‌المللی، از دانشگاه اکسفورد گواهینامه دریافت خواهند کرد.

علاقه‌ مندان جهت ثبت‌ نام در این همایش می‌‌توانند به وبسایت www.academicmedicine.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا