رفتن به محتوای اصلی

اعلام زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی تولیمو

زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی تولیمو اعلام شد. آزمون زبان انگلیسی تولیمو صبح روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

برگزاری آزمون زبان انگلیسی تولیمو

کارت‌ صد و بیست و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ( Tolimo:E-A 2018 ) از امروز ۱۹ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفت.برگزاری آزمون زبان انگلیسی تولیمو

داوطلبان و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.

هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه کند.

چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر‌گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده کردند، می‌توانند در روز چهارشنبه ۲۰ تیر‌ماه صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۸ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کرده و نسبت به اصلاًح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش کرده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

آدرس باجه رفع نقص کارتدانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و ۱۶ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا