رفتن به محتوای اصلی

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی

محمدحسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش پزشکی خبر از زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی داد. رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه گفت: به محض مشخص شدن تکلیف سهمیه‌های مختلف آزمون دستیاری تلاش می‌کنیم نتایج آزمون دستیاری پزشکی در نیمه اول تیر‌ماه اعلام شود.

محمدحسین پورکاظمی افزود: چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیااعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکیر تخصصی پزشکی ۶ اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از ۱۴۰۰۰ داوطلب برگزار‌شد و کلید اولیه سؤالات آزمون نیز از ۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir منتشر شد.

وی در ادامه  افزود:  کلید نهایی نیز بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است.

نتایج اولیه آزمون

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: نتایج اولیه آماده است اما ما در انتظار پاسخ ارگان های مربوطه داخل وزارت بهداشت و خارج از وزارت بهداشت مرتبط با سهمیه های گوناگون هستیم.

وی افزود: برخی از داوطلبان سهمیه استعدادهای درخشان، سهمیه بومی، سهمیه ایثارگران و سهمیه مناطق محروم را در فرم های ثبت نام خود انتخاب کرده اند و پاسخ تاییدیه این افراد باید به مرکز سنجش پزشکی ارسال شود تا بتوانیم رتبه ها را اعلام کنیم.

پورکاظمی گفت: امور مربوط به برخی از این سهمیه ها در داخل وزارت بهداشت در مرکز سنجش و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی در حال انجام است و برخی دیگر از این امور سهمیه ها نیز به ارگان های دیگر خارج از وزارت بهداشت مربوط بوده که هنوز کامل نشده است و ما در حال پیگیری آن هستیم.

وی گفت: تمام کوشش ما در مرکز سنجش آموزش پزشکی این است که بتوانیم نتایج را هر چه زودتر اعلام کنیم و پیش‌بینی می‌کنیم که در نیمه اول تیرماه ۱۳۹۷ نتایج را اعلام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا