رفتن به محتوای اصلی

آغاز ثبت‌نام آزمون دانشنامه دندان‌پزشکی

ثبت‌نام آزمون دانشنامه دندان‌پزشکی آغاز شد. ثبت‌نام سی و چهارمین دوره آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان‌پزشکی آغاز شد.

آزمون کتبی سی و چهارمین دوره آزمون دانشنامه/ گواهینامه دندان‌پزشکی دوشنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ و آزمون شفاهی در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۶ تا ۸ شهریور‌ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

زمان ثبت‌نام آزمون دانشنامه دندان‌پزشکیآزمون دانشنامه دندان‌پزشکی

داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات (کلیه واحد ها و پایان‌نامه) به پایان رسانده‌اند می‌توانند در روزهای ۲۰ تا ۲۷ خرداد‌ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت‌نام کنند.

هم‌چنین تمامی داوطلبان باید از تاریخ ۱۹ تا ۳۱ خرداد ماه نسبت به ثبت‌نام و ارسال مدارک در سامانه توزیع نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام کنند. مدارک لازم برای ثبت‌نام در سامانه نیروی انسانی وزارت بهداشت نیز اعلام شده است.

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است و داوطلبان برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون باید به لینک «پرداخت الکترونیک هزینه ثبت نام» مراجعه و هزینه شرکت در آزمون دانشنامه و گواهینامه دندان‌پزشکی را بر اساس مبالغ مندرج پرداخت و کد پرداخت را دریافت کنند.

آزمون کتبی سی و چهارمین دوره آزمون دانشنامه/ گواهینامه دندان‌پزشکی در دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از انرژی اتمی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا