رفتن به محتوای اصلی

همکاری بین دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و وین

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و وین منعقد‌شد. تفاهم نامه همکاری بین این دو دانشگاه بزرگ، در جریان سفر معاون آموزشی وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتریش منعقد‌شد.

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و وین

در سفر دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت به همراه دکتر طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتریش و دیدار و رایزنی با مسئولان اتریشی، راه‌های توسعه و تعمیق همکاری های علمی دو جانبه در حوزه های مختلف آموزش پزشکی، بهداش

دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و وینت و درمان مورد بررسی قرار گرفت و چند تفاهم نامه همکاری در حوزه های آموزشی، دانشگاهی، بیمارستانی و بهداشتی و درمان بین طرفین امضا شد.

مفاد تفاهم نامه همکاری

یکی از این تفاهم نامه ها با هدف توسعه همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی، تبادل استاد، دانشجو و پژوهشگر و اجرای طرح های پژوهشی مشترک منعقد شد.

محوریت توسعه ارتباطات بین المللی در زمینه های پزشکی و درمان با دانشگاه‌های اتریش، آلمان، کره جنوبی و ژاپن به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان واگذار شده است.

شرکت در همایش بهداشت الکترونیکی (E-Health) و مذاکره برای اقدامات اجرایی درباره همکاری های دو کشور ایران و اتریش در حوزه نظام سلامت الکترونیک و بیماری های غیر واگیر از دیگر موضوع ها و برنامه های هیأت ایرانی در سفر به وین بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا