رفتن به محتوای اصلی

همکاری بین دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و وین

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و وین منعقد‌شد. تفاهم‌نامه همکاری بین این دو دانشگاه بزرگ، در جریان سفر معاون آموزشی وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتریش منعقد‌شد.

دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و وین

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و ویندر سفر دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت به همراه دکتر طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به اتریش و دیدار و رایزنی با مسئولان اتریشی، راه‌های توسعه و تعمیق همکاری‌های علمی دو جانبه در حوزه‌های مختلف آموزش پزشکی، بهداش

دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و وینت و درمان مورد بررسی قرار گرفت و چند تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های آموزشی، دانشگاهی، بیمارستانی و بهداشتی و درمان بین طرفین امضا شد.

مفاد تفاهم‌نامه همکارییکی از این تفاهم‌نامه ها با هدف توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی، تبادل استاد، دانشجو و پژوهشگر و اجرای طرح های پژوهشی مشترک منعقد شد.

محوریت توسعه ارتباطات بین‌المللی در زمینه‌های پزشکی و درمان با دانشگاه‌های اتریش، آلمان، کره جنوبی و ژاپن به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان واگذار شده است.

شرکت در همایش بهداشت الکترونیکی (E-Health) و مذاکره برای اقدامات اجرایی درباره همکاری‌های دو کشور ایران و اتریش در حوزه نظام سلامت الکترونیک و بیماری‌های غیر واگیر از دیگر موضوع ها و برنامه‌های هیأت ایرانی در سفر به وین بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا