رفتن به محتوای اصلی

اعطای بورس کشور مالزی در مقاطع تحصیلات تکمیلی

معاونت بورس  و اداره امور دانشجویان خارج وزارت علوم از اعطای بورس کشور مالزی در مقاطع تحصیلات تکمیلی خبر داد. کشور مالزی با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (دکتری) در رشته‌های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ موافقت کرد.

با توجه به مذاکرات معاونت بورس  و اداره امور دانشجویان خارج وزارت علوم، کشور مالزی، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری) در رشته‌های تحصیلی مختلف موافقت کرد.

دریافت و تکمیل فرم های ثبت نام اولیهبورس کشور مالزیبر همین مبنا و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دول، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی : http://mtcp.kln.gov.my  نسبت به دریافت و تکمیل فرم های ثبت نام اولیه، در موارد ذیل اقدام نمایند.

  • رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

متقاضیان ضروریست، پس از تکمیل فرم ثبت نام، تمام مدارک و فرم های تکمیل شده را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنند.

mtcp@kln.gov.my، international_scholar@mhoe.gov.my

پس از تکمیل فرم ثبت نام و آماده‌سازی کامل مدارک، ضروری است، متقاضیان، اطلاعات درخواست شده را به دبیرخانه بورس دولت‌های خـارجی اداره کل بورس و اعـزام دانشجــویـان به آدرس پسـت الکترونیـکی  ( bdiri@saorg.ir )ارسال نمایند.

متقاضیان و داوطلبان برای ارسال مدارک اعلام شده، از تاریخ ۲۳ خرداد ماه ۹۷ برابر با ۱۳ ژوئن ۲۰۱۸ تا پایـان وقـت اداری مـورخ ۹ تیرماه ۹۷ برابر با ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ فرصت دارند.

این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتخاب متقاضیان برتر براساس موارد ذیل انجام می‌گیرد:

  • سوابق تحصیلی
  • نمره زبان انگلیسی
  • سایر توانمندی های علمی
  • ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا