رفتن به محتوای اصلی

ارائه تسهیلات با کارمزد ۳ درصد به دانشجویان

ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خبر از ارائه تسهیلات با کارمزد ۳ درصد به دانشجویان با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت علوم و بانک قرض‌الحسنه مهر داد.

تسهیلات با کارمزد 3 درصد
تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به منظور ارائه تسهیلات به دانشجویان تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال با کارمزد ۳ درصد منعقد گردید.

ذوالفقار یزدان‌مهر گفت: این تفاهم‌نامه در مسیر هم‌افزایی و ارتقای خدمات‌رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان به امضا رسیده است.

۸۰ درصد دانشجویان دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم، شهریه‌پرداز هستند

وی در ادامه افزود: بیش از ۸۰ درصد دانشجویان دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم، شهریه‌پرداز هستند و به دلیل محدودیت منابع دولتی ردیف شهریه در یک ردیف متفرقه قرار گرفته، از حیث پرداخت وام شهریه در محدودیت بودیم اما تلاش کردیم از درآمدهای اختصاصی استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: سعی کرده‌‌ایم شرایط بازپرداخت شبیه بازپرداخت وام‌های دانشجویی صندوق رفاه باشد تا دانشجویان دچار مشکل نشوند و این قدم اول است و اگر با استقبال دانشجویان روبرو شویم میزان منابع ما افزایش پیدا خواهد‌کرد.
یزدان‌مهر در انتها درباره روند پرداخت این وام نیز گفت: دانشجویان باید اول در صندوق رفاه ثبت‌‌نام کرده و پس از تایید دانشگاه، صندوق رفاه آنها را به بانک قرض‌الحسنه مهر معرفی خواهد کرد. دانشجویان می‌توانند هر ترم از این وام استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا