رفتن به محتوای اصلی

استفاده از توان علمی و فرهنگی ایران در طرح‌های یونسکو

منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری بر استفاده از توان علمی و فرهنگی ایران در طرح‌های یونسکو تاکید کرد و لزوم استفاده از توان علمی و فرهنگی ایران در تدوین طرحهای یونسکو را ملزم دانست.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری بر لزوم بهره‌گیری از توانمندی‌های علمی و فرهنگی ایران در تهیه و تدوین و ارائه طرح‌های مورد نظر در یونسکو تاکید‌کرد.

توان علمی و فرهنگی ایران در طرح‌های یونسکو

استفاده از توان علمی و فرهنگی ایران در طرح‌های یونسکو

به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین معارفه و تکریم دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران بر «لزوم بهره‌گیری از داشته‌های تاریخی، تمدنی و توانمندی‌ های علمی و فرهنگی ایران در تدوین و ارائه طرح‌ های مورد نظر کشورمان در یونسکو» تأکید‌کرد.

وی در این آیین که در محل این کمیسیون برگزار‌شد، اظهار امیدواری کرد، کمیسیون ملی یونسکو در ایران در هماهنگی با نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، زمینه‌های لازم برای همکاری فعال و هم‌افزایی مستمر با همه نهادهای ذی‌ربط در کشور را فراهم کند.

 انتصاب حجت الله ایوبی به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران

هم چنین در پایان مراسم وزیرعلوم، حکم انتصاب حجت الله ایوبی به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران را به وی اعطا کرد و با اهدای لوح تقدیر از خدمات ارزشمند، سعدا… نصیری قیداری دبیر کل سابق این کمیسیون در طول مدت ۳ سال تصدی این مسئولیت قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا