رفتن به محتوای اصلی

راه‌اندازی سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت‌علمی

مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم خبر از راه‌اندازی سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت‌علمی داد. برای تسهیل سفرهای علمی اعضای هیئت علمی، سامانه تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت علمی راه‌اندازی شد.

تسهیلات ارزی ویژه اعضای هیأت‌علمی

مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین‌المللی و فراهم آوردن تسهیلات لازم در این خصوص و برای جلوگیری از اتلاف وقت استادان و رفت و آمد آنان به ویژه استادان شهرستان نسبت به راه‌اندازی سامانه سفرهای علمی و بین‌المللی اقدام کرد.

اعضای هیات علمی جهت دریافت تسهیلات ارزی می‌توانند درخواست خود را از طریق مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه خود در سامانه مسافرت های خارجی ثبت کنند.

نماینده رسمی دانشگاه دراین سامانه می‌تواند براساس کد کاربری و گذر واژه که از سوی این مرکز به هر دانشگاه / مراکز علمی داده خواهد شد نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کرده و نتیجه آن را نیز پیگیری و پس از اتمام مراحل اداری و قانونی نامه نهایی را از طریق دفاتر نمایندگی خود دریافت کنند.

مراحل ارسال درخواست و دریافت پاسخ:

  • ارسال درخواست از سوی دانشگاه / مراکز
  • دریافت نامه از سوی کارشناس مرکز
  • بررسی مدارک
  • تهیه نامه نهایی
  • دریافت نامه نهایی

تمامی این مراحل از طریق سامانه و کد‌رهگیری اختصاص یافته قابل پیگیری است. اعضای هیات علمی برای اطلاعات بیشر می‌توانند به سایت همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت علوم مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا