رفتن به محتوای اصلی

طرح اسکان مسافران تابستانی در خوابگاه‌های دانشجویی

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از طرح اسکان مسافران تابستانی در خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و اعلام کرد که طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی را در تابستان ۱۳۹۷ اجرا خواهد کرد.

در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، استفاده بهینه از فضای سراهای دانشجویی، کاهش هزینه سفر دانشگاهیان و تشویق افراد برای مسافرت های تابستانی و هم چنین براساس ماده ۳ قانون صندوق رفاه دانشجویان (مصوب مجلس شورای اسلامی)، طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی در تابستان ۱۳۹۷ اجرا می‌شود.

زمان اجرای این طرحاسکان مسافران تابستانی

این طرح تقربیا از ۳۰ تیرماه آغاز شده و تمام فرایندهای آن (از جمله مشاهده ظرفیت، رزرو و پرداخت هزینه و …) از طریق وب سایتی که بدین منظور راه‌اندازی شده، انجام خواهد‌شد.

معادل ۱۰۰% اجاره بهای دریافتی در فصل تابستان در قالب این طرح، وجه تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی در پایان مهرماه به حساب دانشگاه‌ها واریز خواهد‌شد و دانشگاه‌هایی که دراین طرح شرکت کنند مساعدت و کمک بیشتری در حوزه تعمیر و تجهیز سراهای دانشجویی دریافت می‌کنند.

از این رو به جهت هماهنگی و اجرای هرچه بهتر و سریعتر این طرح، دانشگاه‌ها باید نماینده‌ای را به عنوان مسئول اسکان مسافران تابستانی درآن دانشگاه، حداکثر تا تاریخ ۲۳ خرداد ماه ۹۷ به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم معرفی کنند و ترتیبی گرفته شود که با رعایت مسائل ایمنی، بهداشتی، و نظارتی لازم و قانونی در تابستان ۱۳۹۷ تمام اسکان ها در سراهای دانشجویی در قالب این طرح انجام پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا