رفتن به محتوای اصلی

اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۱۳۹۷

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۱۳۹۷ خبر داد و در ادامه گفت: کارنامه و نتایج اولیه کنکور دکتری سال ۱۳۹۷ در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

حسین توکلی در این رابطه افزود: کارنامه داوطلبان و متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد از فردا دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد‌گرفت.

وی خاطر نشان کرد: داوطلبان و متقاضیان از فردا ۲۷ فروردین ماه  ۱۳۹۷ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی نسبت به مشاهده کارنامه اولیه اعلام نتیجه اقدام کرده و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه‌کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) دوره دکتری نیمه متمرکز

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ از بعد از ظهر روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

وی افزود: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته شده باشند ضرورت دارد پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کدرشته محل از میان کد رشته محل‌های مورد علاقه و نسبت به درج آن در فرم انتخاب رشته، اقدام کنند.

اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری 1397

 

توکلی متذکر شد: مهلت تکمیل فرم انتخاب رشته آزمون دکتری از روز دوشنبه سوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و در روز شنبه ۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ پایان می‌پذیرد.

وی افزود: پس از صدور کارنامه برای کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ بر اساس ضوابط و شرایط اعلام شده توسط دانشگاه آزاد که از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به اطلاع متقاضیان واجد شرایط خواهد رسید، داوطلبانی که علاقمند به انتخاب کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد نیز باشند می‌توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه و بر اساس مقررات نسبت به انتخاب کد رشته‌های تحصیلی خود در دانشگاه آزاد نیز اقدام کنند.

 

زمان برگزاری آزمون دکنری در سال ۱۳۹۶

آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ در روز جمعه چهارم اسفند ماه ۱۳۹۶ در ۷ گروه آموزشی و ۲۴۶ کدرشته امتحانی در ۵۵ شهرستان و ۱۱۷ حوزه امتحانی با حضور ۱۸۷ هزار و ۸۲۱ داوطلب برگزار‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا