رفتن به محتوای اصلی

ابقا رئیس دانشگاه صنعتی شریف در سمت خود

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی ابقا رئیس دانشگاه صنعتی شریف در سمت خود را اعلام کرد. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی رئیس دانشگاه صنعتی شریف را در سمت خود ابقاء کرد.

ابقا رئیس دانشگاه صنعتی

به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی محمود فتوحی را به مدت ۴ سال در سمت ریاست دانشگاه صنعتی شریف ابقا کرد.

در این حکم خطاب به دکتر فتوحی آمده است:

ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت ۴ سال به ریاست دانشگاه صنعتی شریف ابقاء می‌شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور قدم‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا