رفتن به محتوای اصلی

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس

محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس از اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در خوابگاه‌های تملیکی خبر داد. وی در ادامه گفت: تخلیه خوابگاه‌های استیجاری این دانشگاه با هدف اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های تملیکی صورت می‌گیرد.

به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، احمدی در نشست شورای دانشگاه با اشاره به تجمعات اخیر برخی از دانشجویانی که مشمول جابجایی خوابگاهی بودند، گفت: سیاست دانشگاه این است که خوابگاه‌ها از حالت استیجاری درآمده و تمرکز بر خوابگاه‌های تملیکی صورت گیرد.

اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس

وی بیان کرد: برنامه داریم بتوانیم با تاسیس چند خوابگاه جدید، ظرفیت زیرساخت خوابگاهی را به حالت قابل قبولی برسانیم.اسکان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس

رئیس دانشگاه تربیت مدرس یادآوری کرد: ما در حال توسعه ظرفیت‌های خوابگاهی هستیم تا با تخلیه خوابگاه‌های استیجاری که عمدتا در فواصل دورتری از دانشگاه اجاره داده شده بودند، مشکلات فرهنگی و رفاهی دانشجویان را به حداقل برسانیم.

احمدی بیان کرد: امسال با اعلام قبلی به دانشجویان مقرر شد تا یکی از خوابگاه‌های استیجاری که دارای مشکلات زیرساختی بود تخلیه و تحویل شود تا دانشجویان بتوانند در خوابگاه‌های جدیدی ساکن شوند.

وی بیان کرد: براین اساس از ظرفیت های خالی سایر خوابگاه‌ها استفاده کنند که متاسفانه برخی از افراد خاص در این خصوص مخالفت کردند تا همانند گذشته این رویه با آرامش و روش منطقی صورت نگیرد و مساله را دچار تنش کردند.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس در انتها بیان کرد: این افراد سعی کردند در جامعه دانشگاهی ایجاد تشنج کنند که قطعا این موضوع با گفتگو و روش منطقی حل و فصل خواهد‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا