رفتن به محتوای اصلی
اعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی‌کاربردی

اعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی‌کاربردی

زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی‌کاربردی اعلام شد. ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کاردانی های علمی‌کاربردی از فردا آغاز خواهد‌شد.

پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی‌کاربردی

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۱۳۹۷ در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه علمی‌کاربردی

  • تمامی پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه تا یکشنبه ۲۵ شهریور ماه نسبت به بارگذاری مدارک مندرج در بند «ب» این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه اقدام نمایند.
  • کلیه پذیرفته‌شدگان باید در زمان تعیین شده برای ثبت‌نام به مرکز کد قبولی خود مراجعه کنند. عدم ثبت‌نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد‌شد.
  • مدارک لازم برای ثبت‌نام شامل ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری، تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت،  اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به همراه یک برگ تصویر آن است.
  • اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره ۳ ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به همراه یک برگ تصویر آن، اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است نیز از دیگر مدارک ثبت‌نام است.
  • گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل) و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات ۳ و ۴ دفترچه راهنمای پذیرش مشخص کند (برای برادران) از جمله مدارک لازم برای ثبت‌نام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا