رفتن به محتوای اصلی

اعطای وام تحصیلی به دانشجویان پیام‌نور

حسن علیزاده معاون دانشگاه پیام نور خبر از اعطای وام تحصیلی به دانشجویان پیام‌نور داد. وام تحصیلی با کارمزد ۲ درصد به دانشجویان پیام نور اعطا می‌شود.

اعطای وام تحصیلی به دانشجویان پیام‌نور

معاون دانشگاه پیام نور در ادامه گفت: دانشجویان پیام‌نور از مهر ماه ۱۳۹۷ در همه مقاطع تحصیلی از وام شهریه با کارمزد ۲ درصد به میزان شهریه تمام دوران تحصیل خود بهرمند می‌شوند.

حسن علیزاده افزود: هدف دانشگاه پیام‌نور توسعه آموزش با استفاده از تکنولوژی و فناوری نوین است و با توجه به اینکه دانشگاه پیام‌نور یکی از نهادهای آموزشی با سیستم آموزش ترکیبی است باید در توسعه این آموزش‌ها  قدم بردارد.

اعطای وام تحصیلی به دانشجویان پیام‌نور

وی تصریح کرد: براساس تفاهم منعقد شده با بانک های عامل، دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند از مهر ماه ۱۳۹۷ در همه مقاطع تحصیلی از وام شهریه با کارمزد ۲ درصد به میزان شهریه تمام دوران تحصیلی خود بهرمند شوند .

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه با بیان اینکه تکیه بر درآمد‌زایی غیر شهریه‌ای از اولویت‌های دانشگاه است، افزود: باید راهکارهای بیاندیشیم تا درآمد دانشگاه‌ها بالا برود و دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری با توجه به ظرفیت و پتاسیل فراوان در این استان می‌تواند در حوزه گردشگری درآمدزایی ایجاد کند.

وی در انتها گفت: دانشگاه برای کلیه خدمات تحت وب و استفاده از سیستم‌های الکترونیکی، اینترنت رایگان فراهم کرده است تا دانشجویان بتوانند به راحتی از این خدمات بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا