رفتن به محتوای اصلی
professor card

اعضای هیات علمی در سراسر دنیا به عنوان مهمترین پیش برندگان توسعه دانش شناخته می شوند.
این افراد، سرمایه های معنوی کشور محسوب شده و مورد حمایت و تقدیر سازمان یونسکو قرار داذند.
سازمان بین المللی دانشگاهیان با هدف تمایز و شناخته شدن استادان دانشگاه در مسافرت های بین المللی، در ۱۳۰ کشور دنیا اقدام به صدور کارت بین المللی هویتی مدرسان دانشگاه ها نموده است.

 

در راستای حمایت از جامعه آموزش عالی ایران، سازمان یونسکو ۴۵% از هزینه صدور کارت را به تعداد محدود تقبل کرده است

و به جای مبلغ ۳۴۰ هزار تومان، با پرداخت مبلغ ۱۹۰ هزار تومان می توانید نسبت به دریافت کارت بین المللی هیات علمی اقدام نمایید. (آخرین مهلت استفاده از سهمیه: ۲۷ اکتبر ۲۰۱۸، شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷)

جهت ثبت نام کلیک کنید

professor_ico04

تسهیلات داخلی

دفتر نمایندگی ایران طی سال های اخیر خدمات داخلی قابل استفاده را نیز توسعه داده است. از جمله در تعامل با مجموعه های معتبری همچون گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، قطارهای رجا، سایت دیجی کالا، سایت پین تا پین، چیلیوری، پول تیکت و … تسهیلاتی را برای اعضای هیات علمی کشور فراهم آورده است.

professor_ico03

خدمات بین المللی

اعضای هیات علمی عضو سازمان بین المللی دانشگاهیان، قادر هستند تا از بیش از ۴۲ هزار خدمت در ۱۳۰ کشور مقصد سفر خود استفاده نمایند. این خدمات شامل تخفیف در مراکز اقامتی، تخفیف در خطوط حمل و نقل هوایی، تسهیلات بازدید از مراکز علمی و فرهنگی، دریافت تسهیلات در خرید از فروشگاه ها و سایر مزایا در هنگام سفر است. (جهت مشاهده فهرست تخفیف در کشورهای دنیا اینجا کلیک کنید)

professor_ico02

حمایت یونسکو

سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) با حمایت ویژه از سازمان بین المللی دانشگاهیان از سال ۱۹۶۸، تلاش داشته تا از این طریق سهمی در حمایت از جامعه علمی دنیا داشته باشد. این همکاری در قالب برگزاری مسابقات، حمایت مراکز تحت پوشش یونسکو و تسهیل گردشگری اعضای هیات علمی و دانشجویان بوده است.

professor_ico01

ویژگی هویتی

کارت شناسایی بین المللی اعضای هیات علمی، تنها مدرک شناسایی آکادمیک در سطح دنیاست. بعضی از سفارتخانه ها هنگام صدور ویزا، این کارت را به عنوان یک مدرک معتبر ارزیابی کرده و روند فرایند تسهیل می شود.

با توجه به اینکه در خارج از کشور، تنها مدرک شناسایی بین المللی افراد پاسپورت آن هاست، این کارت باعث تمایز و شناسایی اعضای هیات علمی می گردد.

اعضای محترم هیات علمی دانشگاه می توانند به صورت آنلاین اقدام به تکمیل فرم عضویت در سازمان نمایند.

پس از بررسی و تائید مدارک، کارت شناسایی ایشان حداکثر طی مدت زمان ۱۰ روز به آدرس شان ارسال خواهد شد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به سایت اصلی سازمان به آدرس www.isic.org مراجعه نمایید
و یا با شماره های ۰۲۱۶۶۵۶۴۵۷۵ ، ۰۲۱۶۶۵۶۴۵۹۵ ، ۰۹۳۳۱۳۰۱۴۰۰ و یا تلگرام  isicard@ تماس بگیرید.

پاسخگویی به اعضای محترم هیات علمی، مایه مباهات ماست.

برگشت به بالا