رفتن به محتوای اصلی
تخفیف بلیت هواپیمایی امارات

تخفیف بلیت هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات (Emirates Airlines) در تعامل با دفتر جهانی سازمان ISIC ،تخفیف‌های انحصاری بلیت هواپیما را برای اعضای این سازمان در نظر گرفته است. استفاده از این مزایا، در سراسر شبکه گسترده این هواپیمایی با بیش از ۲۵۰ مقصد امکانپذیر است.

مقصد خود را انتخاب کرده، بلیط اختصاصی دانشجویی خود را رزرو نمایید و با امارات و ISIC پرواز کنید!

مزایای هواپیمایی امارات برای اعضای سازمان دانشگاهیان

افق دید خود را با پرواز به کشورهای جدید گسترش دهید. فرقی نمی‌کند که برای تحصیل یا تفریح سفر می‌کنید. با کد تخفیفی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، در سایت emirates.com بلیت خود را رزرو کنید و با هواپیمایی امارات و ISIC پرواز کنید.

خدمات و امکانات هواپیمایی امارات

  • ناوگان مدرن: امارات ناوگانی متشکل از بیش از ۲۵۰ هواپیمای مدرن و پیشرفته دارد که شامل ایرباس‌های A380 و بوئینگ‌های ۷۷۷ می‌شود.
  • کلاس‌های پروازی: این شرکت خدمات خود را در سه کلاس اکونومی، بیزینس و فرست کلاس ارائه می‌دهد.
  • خدمات رفاهی: هواپیمایی امارات به واسطه خدمات و امکانات رفاهی ممتاز خود، به‌ویژه در کلاس‌های بیزینس و فرست کلاس، مشهور است. این خدمات شامل غذاهای باکیفیت، سیستم‌های سرگرمی پیشرفته، صندلی‌های راحت و تخت‌خواب‌شو و… می‌شود.
  • حمل بار: امارات امکان حمل بار تا سقف ۳۰ کیلوگرم در کلاس اکونومی، ۴۰ کیلوگرم در کلاس بیزینس و ۵۰ کیلوگرم در کلاس فرست کلاس را به مسافران خود ارائه می‌دهد.

تا ۱۰ درصد تخفیف

تا ۱۰٪ تخفیف در بلیت کلاس اقتصادی و بیزینس کلاس

کشورهای قابل قبول: همه کشورها

شیوه استفاده از تخفیف

برای دریافت کد ویژه خود که به شما امکان دسترسی به پیشنهاد ISIC Emirates را می‌دهد و جزئیات مربوط به نحوه استفاده از پیشنهاد را دریافت کنید، روی زیر کلیک کنید.

https://benefits.isic.org/en/emirates

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا