رفتن به محتوای اصلی
تخفیف اقامتگاه‌های خانگی Homestay

تخفیف اقامتگاه‌های خانگی Homestay

تخفیف اقامتگاه‌های خانگی Homestay را در سراسر دنیا با کارت‌های بین‌المللی دانشجویی و هیات علمی دریافت کنید. این مجموعه تا کنون بیش از ۱۷۰ هزار میهمان از ۲۳۹ ملیت مختلف را میزبانی کرده است.

معرفی مجموعه Homestay

مجموعه Homestay در سال ۲۰۱۳ توسط تام کندی (از بنیانگذاران Hostelworld.com) و دبی فلین (کهنه کار صنعت سفر) تاسیس شد، با چشم‌انداز آنلاین کردن صنعت آفلاین و تبدیل خانه و اجاره اتاق‌های خصوصی به محل اقامتی محبوب. این مجموعه، مهمان‌ها را با میزبان‌هایی که خانه‌هایشان را به روی مسافرانی که به دنبال چیزی فراتر از هتل معمولی هستند باز می‌کنند، متصل می‌کند. با میزبانی در بیش از ۱۷۶ کشور، زندگی به روش اقامت در خانه می‌تواند سفر معمولی را به یک سفر اکتشافی تبدیل کند.

شعار این مجموعه، ارائه اتاق‌های باکیفیت با قیمت مناسب و ارائه فرصتی به میزبان‌ها برای اجاره اتاق‌های اضافی خود در بازار جهانی است. Homestay.com اکنون مجموعه ای از بیش از ۶۳۰۰۰ اتاق را به مهمانان ارائه می‌دهد.

تخفیف اقامتگاه‌های خانگی ویژه دانشجویان و هیات علمی

از طریق لینک سازمان جهانی، کارت دانشجویی / هیات علمی خود را تأیید کنید و به صفحه‌ای هدایت شوید که در آن تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه‌های رزرو به صورت خودکار در هنگام خروج اعمال می‌شود.

احراز هویت کارت دانشجویی بین‌المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا